Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 382562
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ένα από τα κορίτσια που είχα «βάλει στο μάτι» να γνωρίσω ήταν η Έλενα.
Νεαρή, ψηλή με μαύρα μακριά μαλλιά. Σωμα χωρίς ίχνος περιττού βάρους, σε καμία περίπτωση όμως κοκαλιάρα. Φυσικό νεανικό στήθος, αρμονικό με το σώμα της.
Ένα μεγάλο τατουάζ διακοσμούσε την μέση της. Piercing στον αφαλό και στο αριστερό της φρύδι.

Δεν άργησε να έλθει στο δωμάτιο. Λίγες κουβέντες πριν την αρχή.
Πολύ καλά προκαταρκτικά. Γλείψιμο στο λαιμό, τα αυτιά μου το στήθος μου. Πρόσφερε τα στήθη της για ανάλογη περιποίηση και από πλευράς μου.Δεκτική σε φιλία και γλυψίματα στον λαιμο κια τα αυτιά της.
Η στάση του σώματος της τέτοια έτσι ώστε αν επιτρέπει πρόσβαση σε όλα τα «απόκρυφα σημεία».
Άριστο στοματικό, Βαθύ, υγρό φτυσίματα. Εναλλάξ περιποίηση και της γύρω περιοχής με έμφαση στα @@κια.
Ανέβηκε επάνω μου και έτσι ξεκίνησε το sex. Με συμμετοχή υψηλού επιπέδου κρατήσαμε κάποια λεπτά έτσι, μέχρι την αλλαγή σε πισοκολλήτό.
Είχα περάσει μια αρκετα κουραστική ημέρα και η φόρμα μου δεν ήταν η ανάλογη των περιστάσεων. Έτσι της ζήτησα να συνεχίσουμε με στοματικό, κάτι που όχι μόνο έγινε πρόθυμα, αλλά και με αρκετα καλή τεχνική, υπομονή και διάθεση από πλευράς της, είχαμε το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Την ευχαρίστησα, μου ανταπέδωσε τις ευχαριστίες με καληνύχησε και έφυγε.

Ο μόνος λόγος που δεν μπορεί να χαρακτηριστεί η συνεδρία μου με την Έλενα κορυφαία ήταν η δική μου απόδοση. (εάν αυτή έγραφε κριτική για μένα σίγουρα θα έπαιρνα πολύ χαμηλό βαθμόΝτροπή). Η κοπέλα έκανε από πλευράς της ότι χρειαζόταν. Υπομονετική, καλή στην τεχνική της, γνώστης του αντικειμένου παρά το νεαρό της ηλικίας της, τίμησε στο έπακρον τα χρήματα που πήρε.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Έλενα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού