Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455536
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο καφεδακι με την παρεα ο δρομος για επιστροφη στο σπιτι δεν με επαιρνε μιας και ζητουσα να κανω μια βολτα να δω τι γινετε.η βολτα ομως ηταν συγκεκριμενη αφου ειχα δει στο σαιτ το απογευμα τι παιζει στα μαγαζια κ οτι στο συγκεκριμενο θα βρισκεται η αφροδιτη.η προσβαση για να παρκαρω με δυσκολεψε λιγο σε σημειο που ηταν να φυγω αλλα με λιγη παρα πανω υπομονη κατι βρεθηκε κ αμεσως επανω στο σαλονι,ενας χωρος ωραια διακοσμημενος και καθαρος.η κυρια της υποδοχης ξεκιναει να λεει το ποιημα κ πριν καλα καλα αρχισει την διακοπτω να επιβεβαιωσω αν βρισκεται η αφροδιτη.ηταν η πρωτη φορα που θα την εβλεπα κ μιας κ ημουν αποφασισμενος να περασω ηθελα να την δω κατευθειαν μεσα!!το δωματιο αρκετα καλο και καθαρο με το στρογγυλο του κρεββατι ντουζιερα κ τηλεοραση.μετα απο κανενα δεκαλεπτο να σου κ η νταρντανοαφροδιτη με τα προστυχα τα μαυρα τα εσωρουχα της και κατι μποτες μαυρες μεχρι τα γονατα,η κοπελα ειναι ο ορισμος της γυναικας με πιασηματα,βυζαρες που δεν χορταινεις να πιανεις και μια κολαρα κολαση,μελαχρινη με μαυρα μακρια μαλλια κ σκουλαρικι στα χειλη αν θυμαμαι καλα!!!χωρις βιασυνη αραζει διπλα μου κουβεντουλα με παραλληλα τριψιματα και απο τους 2 κ ξαφνικα την βρισκω αναμεσα στα ποδια μου να κανει ενα τσιμπουκι βαθυ με αρκετα φτυσιματα και μικρη περιποιηση στα μπαλακια.αμεσως ανταποδιδω με γλειψιμο απο την κορφη εως τα νυχια της διχως να φερει την παραμικρη αντισταση,στο καπακι ισπανικο γιατι ειναι κριμα με τετοια προσοντα που σου προσφερει να μην το εκμεταλλευτεις.μετα τσιμπουκι ξανα αλλα στα ορθια αυτη τη φορα και γυρισμα στα τεσσερα για ολιγολεπτο σφυροκοπημα σε αυτη τη σταση.αλλαγη σε ιεραποστολικο για να μπορω να παιζω με τα βυζομπαλα της και με παροτρυνση δικια της να την πηδηξω πιο δυνατα,αλλαγη σε τριτη κ τελευταια με την θεα αφροδιτη απο πανω κ πλατη σε εμενα για ελαχιστο σφυροκοπημα μιας κ δεν αντεξα αλλο!!!αξιολογη κοπελα κατα προσωπικη μου και ταπεινη μου γνωμη που πιστευω οτι αν την πετυχεις στη μερα της κ εχει ρεντα οχι το δεσποτη παναγιωτη θα πεις αλλα ουτε κ εγω ξερω πως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού