Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από την αναζητηση που είχα τον τελευταίο καιρό για εμπειρίες με κοπέλες που δεν είχα ξανασυναντήσει, σήμερα ήθελα κάτι το σίγουρο.
Η Ζλατα, ένα από τα κορίτσια με μεγαλη «θητεία» στον χώρο, ήταν η καλύτερη επιλογή της νύχτας και έτσι παρέα με τον SPEED και τον Biker οδεύσαμε προς την Κυψέλη..
Parking ακριβώς απέναντι από το studio, κάτι πρωτοφανές για τα δεδομένα της περιοχής.

Για όσους δεν ξέρουν την Ζλάτα: Ψηλή, ξανθιά με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, αφέλειες, πλούσιο στήθος σιλικόνης, αλλά πλέον με αρκετα καλή αφή, γυμνασμένο σφιχτό κορμί, γαλάζια μάτια.

Αρκετά ομιλητική κατά την είσοδο της, είπαμε δυο τρεις κουβέντες πριν αρχίσουμε.
Πολύ καλά τα προκαταρκτικά της, με φιλιά στα αυτιά στον λαιμό και τις θηλές μου.
Το στοματικό της επίσης πολύ καλό, υγρό, βαθύ που συνοδευόταν με έκφυλες ματιές.
Ανέβηκε επάνω μου, χωρίς να της το ζητήσω και έτσι ξεκινήσαμε το sex. Άλλες δυο στάσεις ήταν αρκετές για να έλθει το τέλος, σε μια συνεδρία με συμμετοχή υψηλού επιπέδου από πλευράς της, με αναστεναγμούς, βογκητά ρουφήγματα στα δάχτυλα μου και αρκετα φιλιά στον λαιμό και τα αυτιά μου.

Κουβεντιάσαμε αρκετα και μετά το τέλος σε πολύ φιλική ατμόσφαιρα. Πρόσχαρη, γελαστή και με χιούμορ, μιλήσαμε αρκετα για διάφορα θέματα μέχρι την στιγμή, που φιλώντας με σταυρωτά έφυγε.

Δεν χρειάζονται πολλά λόγια για την Ζλάτα. Θεωρώ πως είναι από top milf που κυκλοφορούν και όχι μόνο. Υπηρεσίες υψηλού επιπέδου, φιλική και ευχάριστη.
Ακόμα πιο ευχάριστη και απολαυστική η συνομιλία που είχα μετά την συνεύρεση με τον Νο1, για μένα, κύριο επί της υποδοχής Βασίλη όσο περίμενα τον SPEED….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ζλάτα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Ζλάτα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού