Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824509
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το εψαξα απο εδω το εψαξα απο εκει τελικα μια κινεζα που ηθελα να γαμησω εδω και χρονια τη βρηκα εδω.
Φτανω στη φυλης Τεταρτη πρωι, το σκηνικο πολυ σουρεαλ, λαικη στο δρομο και η δημοτικη αστυνομια να κυνηγαει κατι γυφτους με κατι χαλια.
Αφου περναω ολον τον αχτραμα της λαικης φτανω στο οικημα και χτυπαω το κουδουνι μου ανοιγουν και μπαινω μεσα, ωραιος χωρος εξυπνα διαμορφωμενος ψιλοταβανος και καθαρος
με υποδεχετε μια αλλοδαπη τσατσουλα και μου παρουσιαζει τη κοπελα
γυρω στα 37 την εκοψα κοντουλα με χαριτωμενο τσαινιζ προσωπο και ματια μετριου μεγεθους στηθος και αδυνατες γαμπούλες, περισσοτερα δεν ειδα αρχικα γιατι μου παρουσιαστηκε με φορεματακι που εκρυβε πολλα μαλλον τα περισσοτερα απο το σωμα της
Ειμουνα φτιαγμενος για να δοκιμασω οποτε κατευθειαν πληρωσα το εισητηριο μου των 50 και μπηκα στον κυριο γαμηστρωνα
Η κινεζα μπηκε και αυτη σε καποια φαση πεταξε το φορεματακι της και με γελαστο στιλακι αρχισε να κανει το παιχνιδι της, αφου της πιπιλησα και εγω λιγο τα βυζομπαλα της αρχισε να με πιπωνει, ενταξυ χαλαρη ηρεμη και αισθησιακη θα την χαρακτηριζα την πιπα της καμια σχεση με katsumi κτλ αλλα μεσα σε ενα λεπτακι και πολυ λεω ειμουν ετοιμος να της το χωσω
για αρχη την εβαλα πανω μου οπου βαζοντας την να σκυψει τελειος κατω και κρατωντας σφιχτα τα κωλομερια της ουσιαστικα την γαμουσα εγω χωρις να μπορει να κουνηθει καθολου αλλαγη και ριχνω στο πλαι πηδωντας την και τριβωντας την τη ρωγα και το μουνι και φτανουμε στο επικο τελος στα τεσσερα που εκει πια εβγαλα ολη μου τη καβλα πηγαινοντας την γαμιοντας μεχρι τελους.
Για το πενηνταρικο που ξοδεψα γενικα ηταν ενα καλο γαμησι και μπραβο της που αν και ειχα ολες τις πρωτοβουλιες της φασης δεν με μπλοκαρε σε κανενα σημειο και να ξενερωνω μετα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Νανά
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού