Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 43 10
Sex Studio 66495
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκέφτηκα 1η Μαρτίου το απόγευμα το συγκεκριμένο studio. Η τσατσά μου εξήγησε ότι η κοπέλα κάνει τα πάντα πλην πρωκτικού. Η κοπέλα είχε ωραίο κορμί μεν , ψιλοσκυλού , ρωσίδα , με ωραίο στητό βυζί. Αν και δεν πίστεψα την τσατσά επειδή είχα καύλες είπα να την δοκιμάσω.Το κρεβάτι τεράστιο με κάτι κίονες από πάνω μου θύμιζε αρχαιοελληνικό ναό. Η τσόντα έπαιζε αβέρτα ενώ νυπτηρας δεν υπήρχε. Τέλος πάντων . Μπαίνει η ρωσίδα μέσα και αρχίζει ένα γλύψιμο αρχιδιών άλλο πράγμα. Πολύ γλύψιμο ρε παιδιά στα μπαλάκια. Στη συνέχεια τον ρούφηξε όλο με καπότα βέβαια (τα περί ακάποτου και 69 ήταν σκέτη μούφα).Ανέβηκε από πάνω και αρχίσαμε το παιχνίδι. Της τον έχωνα όσο πιο δυνατά μπορούσα και βόγγαγε από ηδονή το πουτανάκι. Στη συνέχεια την γύρισα από κάτω και άρχισα να την σφυροκοπάω με τα πόδια όρθια ενώ βόγγαγε κατά τη διάρκεια του ξεσκίσματος. Φυσικά ούτε λόγος για φιλιά στο κορμί ή για άλλα χάδια. Αφού έχυσα μου είπε στο τέλος ότι γαμάω και καλά. Προφανώς το κομπλιμέντο συμπεριλαμβάνεται στο 50αρικο που έδωσα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2008
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού