Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηταν η πρώτη μου φορά με Σαμπρίνα.Ας όψονται οι οικονομικές δυσκολίες αλλιώς θα ήμουν τακτικός επισκέπτης.Η Σαμπρίνα πέρα απο την εμφάνιση που έχει(αστέρι χωρίς υπερβολές) είναι κι ένα κορίτσι μες την τρελή χαρά που γελάει πολύ και βγάζει μια γλύκα που σπανίζει στο επάγγελμά της.Σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και ξέρει τι θα σου πει για να σε ανεβάσει.Μιλάει πολύ καλά ελληνικά.Γι'αυτούς που λένε πάντως πως έχει περιττά κιλά και μετά απο τις κριτικές που διάβασα,περίμενα κι εγώ να δω τίποτα παραπανίσιο.Ενα θα σας πω.Ότι με αυτό το ύψος και τα πόδια που έχει,νομίζω ότι θα της ταίριαζαν και λίγα κιλά παραπάνω!!!!Μια χαρά λεπτή είναι η κοπέλα!!!!!Δε μπορώ να καταλάβω τι θέλουν μερικοί.Σκελετούς με ολίγον από βυζί???Μεσα σε όλα τα ωραία να πω κι ένα αρνητικό για το στούντιο.Επειδή η κοπέλα εχει μεγάλη φήμη και οι συναγωνιστές έρχονται κατα συρροή(όταν πήγα είχε ήδη τρία άτομα και μετά από ένα λεπτό ήρθε κι άλλος και ενώ δεν είχε χώρο να κάτσεις,δεν έφευγε κανείς!!!)καλό θα ήταν να έχουν και κάνα περιοδικό για να σκοτώνουμε την ώρα μας, γιατί είναι αρκετά άβολο και βαρετό να κάθεσαι με τόσο κόσμο να μην λες τίποτα(είναι αρκετά άβολή φάση πιστεύω ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ η αναμονή και για κάποιος ίσως ακόμα και αγχωτική)και να κοιτάς ταβάνια,κεριά και καθρέφτες.Δεν λέω,καθαρός και ωραίος ο χώρος αλλά...... βαριέσαι πως να το κάνουμε!Αλλιώς την επόμενη φορά την σακουλίτσα απο το σπίτι και θα πέσει μελέτη.Αυτά.Πολλά φιλιά γλυκειά Σαμπρίνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού