Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαμπρίνα διάβαζα και Σαμπρίνα δεν είχα δεί αποφάσισα λοιπόν να πάω σήμερα, και παρα τις αγαμίες του τελευταίου καιρού δεν είχα μεγαλες ...σηκωμάρες αλλα με έτρωγε η ρημάδα η περιέργεια.

Φτάνω κατά τις 18.15 και ήδη υπήρχαν δυο παληκάρια στο σαλόνι ενας που γαμουσε και ενας που περιμενε στο αλλο δωμάτιο... Money Mouth Μ'αρεσει σκέφτομαι που ήρθα και νωρίς. Η υπηρεσία δεν είναι και η πιο ευγενική της Αθήνας αλλα είμαι και καλομαθημένος απο την Κα Μαρια σε Τριγγετα..

Σκάει η Σαμπρίνα και θες το λιγο στρες, θες ο χαμηλός φωτισμός, θες το βιαστικό της πέρασμα δεν την έκοψα καλά. Τον πάτο της όμως πρόλαβα μια χαρά να τον δω...
Βγαινω εξω για τσιγάρο διοτι μεσα απαγορευεται και σκεφτομαι: να μεινω... να φυγω... εχει και πολυ κόσμο... αυτη θα με ξεπετάξει... τελικά ξαναμπαίνω μέσα. παιζει απο την ώρα που πήγα να περίμενα και μια ωρα.

Παιρνω το φουλ, αποφασίζω να μην κάνω ντους γιατι εκανα σπιτι πριν παω με ξυρισμα στα @@ και ολα.. Μπαινει γελώντας η Σαμπρίνα οχι χαμογελώντας ΓΕΛΩΝΤΑΣ!!! λεω απο μέσα μου πρεπει να ναι χαζοχαρουμενη. Της λεω μη "βγαλεις τα ρουχα σου ακομα" Μου λεει ελα να κάνουμε ενα ντους μαζί και μετά αν θες τα ξαναβάζω. ΟΚ λέω και μπηκα μαζι της στο ντους όπου εγινε το σχετικο μπαλαμούτι και μου τον επλυνε με αντισηπτικο σαπούνι!! Κουλ κάτι που μου έκανε πολυ θετικη εντύπωση. Πάμε στο κρεβάτι χαλαρά... μου λεει πως σε λένε και αρχίζω να της μιλάω τα λίγα τσέχικα που ξέρω. Ενθουσιάστηκε! Πριν αρχισουμε το 69 ψεκαζει το στομα της και το δικο μου με αντισηπτικο σπρέυ !!! Κουλ αυτο ειναι καθαριοτητα λεω, όπως και εκεινη μου απέδωσε τα εύσημα για την δικη μου. ΟΧΙ ΡΕ δεν ειμαι υποχόνδριος αλλα οταν έχουμε να κάνουμε με τέτοιο χώρο η καθαριότητα εκτιμάται δεόντως και η κοπέλα το κάνε με πολυ επαγγελματικό τρόπο χωρις να ειναι προσβλητικη.

Μην τα πολυλογώ ακολουθησε γλυφομουνι που ειναι η αδυναμία μου 69 με αυτην απο πανω 69 με αυτην απο κάτω 69 στα πλαγια πιπα ΤΡΟΜΕΡΗ οχι deep throat και φτυσιματα που ετσι κι αλλιώς δε γουστάρω ηταν όπως ακριβώς έπρεπε. Ιεραποστολικο και τελειωμα με Ισπανικό μεσα στις βυζάρες της...

Εν ολίγοις η κριτική μου δεν μπορεί να ειναι αντικειμενική διοτι ειμαι θετικά προκατειλημένος με τις Τσεχες...

Η κανονικη βαθμολογία μου θα ηταν η εξής

Εμφάνιση κοπέλας
Προσωπο: 7 - τιποτα σπουδαίο
Σώμα: 8 - Φυσικές ΒΥΖΑΡΕΣ πιασίματα αλλα λίγα παραπάνω κιλάκια
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 10' - Η κοπέλα δεν παίζεται περασα καλυτερα και απο οτι με μερικα CT και εχω πάει με αρκετά...
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 6 - δεν είναι θέμα ευγένειας μια χαρά ευγενική είναι η κυρια αλλα εχω δει άλλες που σε κάνουν να νοιώθεις πιο ανετα...
Πρόσβαση/Parking: 9 - Δεν βάζω 10 διότι είναι λίγο φόρα παρτίδα
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 10 - Κουρτίνες Guy Laroche στη ντουσιέρα... γενικά οτι καλύτερο εχω επισκεφθεί σε στούντιο

Dekuji Sabrina!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού