Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453783
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενω στην αρχη πηγαινα για τσαρκα, ειδα την Λιλυ και με κερδισε. Εχει σωματαρα, δεν ειναι το κλασσικο λεπτο σωμα που εχουν οι περισσοτερες, αλλα εχει καμπυλες χωρις να ειναι παχουλη η τιποτα τετοιο. Νταρντανακι ( οχι νταρντανα κανονικη ) χωρις να ειναι πλαδαρη κτλ. Με λιγα λογια γαμω τους συνδυασμους. Εχει και ματαρες, και βυζαρες, και γενικα ολα καταληγουν στο -αρα σε αυτη τη γκομενα. Μου ειπε οτι ειναι απο το Μοναχο, πιασαμε μια κουβεντα πριν ξεκινησουμε καθως εχω παει απειρες φορες εκει, και γενικα φανηκε πως ηταν καλη σαν παρεα και γενικα σαν παρουσια.
Τσιμπουκι πολυ σωστο, δεν αφηνει πολλα υγρα και ρουφαει με μανια. Να σημειωσω πως η επικοινωνια γινοταν στα αγγλικα, μου μιλουσε καθολη τη διαρκεια ( you like it και τετοια ) και της απαντουσα αναλογα.. Εγλειψα και λιγο τα ποδια της στα οποια δεν μπορεσα να αντισταθω, γενικα η γκομενα εχει ενα αρκετα καλο πακετο και αν συνεχισει ετσι πιστευω θα κανει και "ονομα". Στο γαμησι, την περισσοτερη ωρα ειχα για θεα τον κωλο της τον οποιο ουκ ολιγες φορες χαστουκισα καθως μετα απο δικες της προτροπες καβλωνα παραπανω, και τελειωσα γλειφοντας τις ρωγες της.. Γενικα θερμη γυναικα, εχει μεσογειακα χαρακτηριστικα και συμπεριφορα, και ξερει να καβλωνει εναν αντρα πολυ καλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίλη
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού