Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Εβιτα την εχω ξαναπαρει, και ειναι απτις λιγες που μου "εμειναν" τοσο πολυ και αποφασισα να ξαναπαω. Πηρα φουλ προγραμμα, ( ακαποτο, 69, σεξ σοου και τα αφτια στο μιξερ..! ) για να απολαυσω.. Ηθελα να κατσω και παραπανω χρονο χωρις αγχος μην περιμενει κανεις κτλ. Η κοπελα απο την αρχη εδειξε τις προθεσεις της, και δεν εχασα την ευκαιρια να το εκμεταλλευτω. Εκατσε για το 69, και χωρις καποτα η πιπα της ηταν ανατριχιαστικη. Εγλειψα και εγω καθως αυτος ηταν και ο σκοπος, πολλη καβλα ( παλι καλα που δεν πηγα "φορτωμενος" να χυσω γρηγορα και να κλαιω τα φραγκα ) και αναστεναγματακια απο την κοπελα. Εριξα και μερικα μπατσακια στα κωλομερια, γυρνουσε το κεφαλι της και χαμογελουσε και ξανα παλι πιπα. Ωραια θα (ξανα)περασουμε λεω..

Περασε λιγη ωρα και συνεχισαμε τα χαδια και τα γλειψιματα, και οταν ηρθε η ωρα για το κυριως πιατο, την εβαλα να στηθει στα τεσσερα με φατσα τον καθρεφτη να βλεπω και το προσωπο της. Εχει τρελη καβλοφατσα τελικα, φαινεται πως το κανει και το ζηταει ο οργανισμος της, το θελει. Μακαρι να εδινε και κωλο αλλα οι προσπαθειες μου επεσαν στο κενο. Η συνεχεια ειχε εμενα απο πανω αυτη κατω-πλαγια με κλειστα ποδια οπου ημουν στο τσακ να χυσω αλλα τελικα της τα εδωσα στην κανονικη σταση οπου με χαιδευε, μου εγλειφε το αφτι τον λαιμο κτλ και ηρθε και το "κακο".. Εκατσα αρκετη ωρα μεσα, καταευχαριστηθηκα, αξιζε και αυτο που μου εμεινε ειναι το ποσο ανετη ηταν γενικοτερα, προθυμη και γελαστη αλλα και σωστη σε ο,τι εκανε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Εβίτα
Υπηρεσίες
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού