Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271302
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τετάρτη μεσημέρι. Εχοντας διαβάσει τόσα καλά για τη Μαντόνα, είπα να περάσω μια βόλτα να δω κατά πόσο όλες αυτές οι διθυραμβικές κριτικές ανταποκρίνονταν στην πραγματικότητα. Λογάριασα όμως χωρίς το... αφεντικό. Μετά από μακρά αναμονή σε σαλόνι και δωμάτιο χτυπάει το κινητό και χρειάστηκε να φύγω επειγόντως για δουλειά. Η ευγενέστατη τσατσά μου επιστέφει τα χρήματα και με ενημερώνει ότι η Μαντόνα είχε πάλι βάρδια Πέμπτη απόγευμα.
Πέμπτη, ώρα 17:οο. Νά 'μαι ξανά στο υπόγειο της Βριλησσού, κάνοντας ποδαρικό στην απογευματινή βάρδια. Μετά από λίγο σκάει το κορίτσι με ένα τιγρέ συνολάκι που τόνιζε τις σιλικονάτες βυζάρες της. Πρόσχαρη και μες την κάβλα αρχίζει τα προκαταρκτικά με γλυψίματα σε όλο το σώμα και μούλιασμα και ρούφηγμα των όρχεων σε βαθμό... κακουργήματος. Ακολούθησε βαθιά πίπα ενώ ταυτόχρονα μου τον έπαιζε με τα έμπειρα χέρια της. Ανέβηκε από πάνω μου για μια ιππασία στη διάρκεια της οποίας είχα γραπώσει τις βυζάρες της σαν "χαλινάρια" στα χέρια μου. Ακολούθησε αλλαγή στάσης χωρίς να βγω από μέσα της με αποτέλεσμα να βρεθούμε στην άκρη του κρεβατιού, όπου ακολούθησε σφυροκόπημα με γαρνιτούρα από προστυχόλογα και βογγητά εκ μέρους της και πιπίλισμα των δαχτύλων μου, κάτι που με έφτιαξε ακόμα περισσότερο. Το μοιραίο επήλθε μετά από λίγα λεπτά με ένα μικρό "ατύχημα" (Μαντόνα μου, αν διαβάζεις αυτή την κριτική, και πάλι σόρι, ξέρεις εσύ...), αλλά προς τιμήν της αντέδρασε με αξιοπρέπεια και επαγγελματισμό. Εύγε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού