Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο στουντιάκι σήμερα το βράδυ. Περίμενα να δω την κινέζα αλλά μου βγήκε μια άλλη, καινούργια απο οτι είπε και η τσατσά, με το όνομα Άννα. Μια μικρή κοπέλα και σε ηλικία και σε "μέγεθος". Αφού ρώτησα πότε είναι η κινέζα και μου απάντησε μετά τις 00.00, είπα να περάσω γιατί δεν θα μπορούσα να ξαναπάω αργότερα για την κινέζα.
Δίνω τα 30 ευρώ(όντως την αύξησαν την τιμή!!!Money Mouth) και μπαίνω μέσα. Η μικρή ήρθε αμέσως και με το που μπήκε κατάλαβα οτι δεν είχε και πολύ όρεξη. Προσπαθώντας να βελτιώσω λίγο το κλίμα τη ρώτησα πόσο χρονών είναι γιατί μου είχε φανεί πολύ μικρή και απάντησε 20. Μετά τη ρώτησα αν είναι απο Ρουμανία και απαντάει με ύφος..."Όχι απο το Μπαγκλαντές". Άκου ειρωνία η μικρή!!! Θυμός . Δεν πάμε καλά!!!
Τέλος πάντων ξεκινάμε...τι να σας πω ρε παιδιά...Αγγαρεία έκανε η κοπέλα γενικότερα...Αλλάξαμε 2 στάσεις και της είπα να έρθει αυτή απο πάνω για να τελειώσω...
Τελικά αξίζει να δίνεις 30 ευρώ και να κάνεις σεξ με κάποια που κάνει αγγαρεία ή μήπως να πάμε στα στανταράκια με τα 50 και τα 70 πάλι που περνάμε καλύτερα;
Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά μετά απο δύο αποτυχημένες επισκέψεις τείνω προς τη 2η επιλογή!!!
Γαμώ την οικονομική κρίση μου, γαμώ!!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Filogeno
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2012
Φιλε αν διαβασεις και τις αλλες κριτικες για την Αννα θα μαθεις οτι πραγματι ειναι απο το Μπαγκλαντες ... Σπασίκλας
28 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, αυτό το μαγαζί αλλάζει τις κοπέλες κάθε μήνα απο ότι έχω καταλάβει... Αυτή η Άννα που περιέγραψα εγώ ήταν ξανθιά και όχι μελαχροινή όπως λέει μια άλλη κριτική. Απο το 2010 που έγραψα την κριτική, θα έχουν περάσει ίσαμε 15 Άννες απο εκεί...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2