Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455473
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
(Συγνώμη για την καθυστερημένη κριτική. Πολύ busy τώρα τελευταία)
Είχα διαβάσει καλές κριτικές, οι φωτό μου άρεσαν πάρα πολύ, οπότε δεν ήθελε και πολύ σκέψη. Βουρ για Κιφισόυ. Το πάρκινγκ εύκολο. Βέβαια ήμουν με μηχανή, αλλά και αυτοκίνητο βραδινές ώρες βρίσκει εύκολα. Σπάνια βάζω τόσο μεγάλο βαθμο σε τσα-τσα (άλλη μία φορά νομίζω), αλλά η κυρία ήταν ευγενέεεεεστατη. Η Βανέσσα στο σαλόνι, όπως την περίμενα. Σούπερ σέξυ, με πολύ όμορφο πρόσωπο, μεγάλο σιλικονάτο βυζί, μελαχρινή, 1.70 περίπου. Όπως λέω και στον τίτλο ο τέλειος συνδιασμός "Πουτανιάς" και Ομορφιάς. Αυτή την γνώμη την διατήρησα σε όλη την διάρκεια της συνάντησης.
Στο δωμάτιο... Η κοπέλα είναι ακριβός αυτό που θέλω σε ένα τέτοιο ίδρυμα. Στην συζήτηση μία όμορφη, ευχάριστη παρουσία και στο κρεβάτι μια υπερήφανη πουτάνα. Πήρα 69. Την έγλειψα πρώτος βέβαια, ενώ χούφτωνα τις βυζάρες της. Πολύ όμορφο, φρεσκοπλημένο μουνάκι. Πολύ καλή πίπα με ιδιαίτερη περιποίηση στα "φωτοστέφανα". Πολλοί συναδέλφοι θα βρουν αρνητικό ότι έβαλε μπόλικη κρέμα στο ήδη "ανοιχτούλικο" αιδοίο της. Εμένα όμως μου έκατσε μια χαρά γιατί είχα αρκετά μεγαλύτερη διάρκεια. Τέτοια γυναικάρα πρέπει να την απολαύσεις. Εναλαγή 3-4 στάσεων, με soundrack πολύ αληθοφανή βογγητά και βρομολογάκια. Το κούνημα της, ενώ τελείωνα, έστειψε εντελώς τον "άγιο". Όμορφα και απλά. Άλλες εργαζόμενες σε "πηδάνε", άλλες τις "πηδάς". Εμείς "πηδηχτήκαμε". Μπράβο Βανέσσα. By the way , είναι Βουλγάρα (ζήτω οι γειτόνισσες) και μιλάει πολύ καλά ελληνικά.
Μία σίγουρη επιλογή.
Καλές αναβάσεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού