Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824650
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Oμολογώ οτι ειναι λίγο μπλέξιμο να πας στη φυλής Δευτέρα πρωι (εγω παντως ταλαιπωρήθηκα αρκετά) ενω η διευθυνση ειναι φυλης 104 το studio ειναι μεσα σε ενα στενό και οχι πάνω στη φυλής.

Αφου τελικά το βρήκα (αφου ειχα δωσει και ενα 5ευρω στο γειτονικό parking) μπήκα μέσα.

Άδειο απο κόσμο η κυρία στην είσοδο αμέσως που παρουσίασε την κοπέλα που έργαζόταν εκείνη τη στιγμή.

Λεγόταν Σουζάνα, ξανθιά σχετικά ψηλή όμορφο χαμογελαστό πρόσωπο μικρό στήθος και καλοσχηματισμένο τουρλωτό κώλο.

Το σκέφτηκα λίγο και προς χάρη της ταλαιπωρίας που ειχα τραβήξει μέχρι να βρώ το σπίτι είπα να περάσω για δοκιμή.

Ενα πενηντόευρω πλήρωσα και οδηγήθηκα σε ένα απο τα δωμάτια του οικήματος,

Αρκετά περιποιημένο με καθαρά απ'οτι φαινόταν σεντόνια, ντουζιέρα-νιπτήρα πετσέτες τηλεόραση γενικά υπήρχαν όλα τα κομφόρ.

Το κορίτσι δεν άργησε να έρθει και αφού άνοιξε και έκλεισε την πόρτα πίσω μας άρχισε χαλαρά να κουβεντιάζει μαζί μου μέχρι να ετοιμαστεί.

Απο κοντά έμοιαζε ακόμα πιο ωραία σε σχέση με το πώς την είχα δει απο απόσταση στο ημίφως του σαλονιού,

όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου, ωραίες μικρούλες ρώγες ενω το δέρμα της λείο απαλό και όλο ζωντάνια.

Αφου κουβεντιάζαμε και ταυτόχρονα αρχίζαμε να παίζουμε ήρεμα και ωραία και στη συνέχεια όλο και πιο σεξουαλικά μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε να με γλύφει ,

ωραία πραγματικά η αίσθηση αν και ειμαι οπαδός της ελεύθερης πίπας αλλα όσο ναναι καπως πρέπει να προσέχουμε κιόλας.

Μόλις ολοκληρώθηκε η διαδικασία του στοματικού έρωτος με επιτυχία με δικιά της πρωτοβουλία ανέβηκε απο πάνω μου καβαλώντας με με μικρή ταχύτητα αρχικά και ύστερα πιο δυνατά

εγω εκείνη την ώρα της τσίμπαγα τα βυζάκια και προσπαθούσα να μην χύσω ακόμα

Λίγο ακόμα και της ζητησα να ξαπλώσει δίπλα μου και σε πλαγιαστή στάση συνέχισα το πήδημα,

μετά απο λίγη ώρα είχα τελιώσει κιόλας

κάτσαμε ετσι λίγο ξαπλωμένοι (μιας και φαίνεται δεν είχε άλλο κόσμο εκίνη τη στιγμή) και πιάσαμε συζήτηση για την πατρίδα της μιας και είχα επισκευτεί στο παρελθόν τη Βαρσοβία, αν και η κοπέλα είναι αρκετά έξω απ την πρωτεύουσα της Πολωνίας.

Ντυθήκαμε και οι δύο και αφού με ευχαρήστησε έφυγε, το ίδιο με χαιρέτησε-ευχαρήστησε καθώς έφευγα και η κυρία στην είσοδο.

Με λίγα λόγια μια αξιόλογη νόστιμη ήρεμη κοπέλα που κατα κάποιο σου θυμίζει αθώα πηδήματα που έχεις κάνει στο παρελθόν με αρκετές πρώην.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού