Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παιδες η Σασα με εκανε και ενιωσα πολυ ανετα απο την αρχη.Μαυρα μαλλια στηθος φυσικο αλλα οχι στητο υψος κανονικο (σε συγκριση με τις υπολοιπες).Η Σασα ειναι απο Ουκρανια και κανει αυτη την δουλεια 2 χρονια.Με το που μπηκε ανοιξε την κουβεντα για να σπασει ο παγος (ονομα κτλ).Μου λεει αραξε εσυ και ασε τα ολα πανω μου.Γλυψιματακια φιλακια χαδακια και καθομουν και την κοιταγα.Σηκωθηκε ο μικρος και αρχισε το γλυψιμο στα αρχ..κια (καλη φαση) μετα απο λιγο περασμα προφυλακτικου με το στομα και πιπα χωρις χερια(οχι ιδιαιτερα βαθια ομως).Στο κυριως πιατο ξεκινησαμε με αυτη απο πανω οπου δεν καταλαβαινα και πολλα συνεχεια με πισωκολλητο οπου μετα απο λιγο καταθεσα.Η γκομενα με φιλησε και αφου με χαιρετησε εφυγε.Η Σασα μπορει να μην ειναι
μουν.ρα αλλα τιμησε με το παραπανω τα λεφτα που της εδωσα (το εισητηριο ηταν το απλο 50).Μου εβγαλε μια οικιοτητα η συγκεκριμενη.Παρκινγκ πανω στο δρομο ευκολα (κυριακη μεσημερι).Το δωματιο πολυ καλο εκτος του οτι δεν ειχε νιπτηρα(γι' αυτο και το 8 αλλα ειχε ντουζιερα πετσετα αφρολουτρο και φυσικα tv με ακαταλληλο δια ανηλικους περιεχομενο).Συμπερασμα μια τιμια επιλογη.Σασα θα τα ξαναπουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού