Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824421
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ψαχνωντας εδω και καιρό ενα καλό και έμπειρο μιλφάκι κοιτόντας απο δω κοιτόντας απο κει διαβάζοντας κριτικές και βλέποντας φωτογραφίες κατέληξα στην ντορέτα του 104 μιας και κατείχε όλο το βιογραφικό που ζήταγα.
Φτάνω στη είσοδο και μπαίνω μέσα περιμένοντας να δω και face to face τη Ντορέτα.
Δεν άργησε να μου παρουσιαστεί και η πρώτη εντύπωση ηταν η πλέον θετική, χυμώδεις και ζουμερή γυναίκα εκ πρώτης όψεος έμπειρη και με ωραίο μπόσικο στρογγυλό κώλο.
Φύγαμε για μέσα λέω και κάνω την είσοδο μου στο δωμάτιο έχοντας πληρώσει την τσατσά, είσοδος της ντορέτας στο γήπεδο και οι πρώτες εντυπώσεις θετικότατες, ομιλιτική, ευγενική με νάζι και χάρη άρχισε μιλόντας μου να βγάζει το φορεματάκι της και να ετοιμάζεται για τον gameshow, αράζει πλάι μου και αφού αρχίζουμε να μπαλαμουτιαζόμαστε και να της χουφτώνω και με τα δυο μου χέρια την κωλάρα της άρχισε πηγαίνοντας προς τα κάτω να μου πιάνει το πούτσο που είχε ήδη σηκωθεί, το κατάλαβε φυσικά οτι ήδη είμου πέτρα οπότε ξεκίνησε να με πιπώνει όπως μόνο μια έμπειρη γυναίκα της κατηγορίας της ξέρει να κάνει, πουτσοκέφαλα, κορμός πέους ,μπαλλάκια όλα μέσα και εγω να έχω τσιτώσει για τα καλά, σε κάποια φάση σταματάει και με μία κίνηση με καβαλάει και αρχίζουμε να γαμιόμαστε αρχικά αργά μετα πιθο δυνατά, βασικά γουσταρα πολύ να την πάρω στα 4 και να εχω στη θέα μου αλλα και στα χέρια μου τα κωλομέρια της αλλα εκεί που ήταν απο πάνω μου και ανεβοκατέβαινε στο πούτσο μου με πήρε η μπάλλα και έχυσα, γαμώ τους οργασμούς και τους σπερματοπυροβολισμούς που είχα αλλα το πισωκολλητό που δεν έκανα μαζι της μου έμεινε αποθυμενο. Δε γαμιέται next time

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντορέτα
milfan
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού