Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το παρκάρισμα πολύ εύκολο και ο χώρος καθαρός και περιποιημένος όπως πάντα. Η κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε την Ιζαμπέλα. Στην αρχή δίστασα έχοντας διαβάσει τις κριτικές, αλλά επειδή μου άρεσε το θέαμα πλήρωσα για απλό και προχώρησα. Η Ιζαμπέλα είναι μια μελαχρινή κοπέλα που έχει κορμί μοντέλου, όχι όμως και το ανάλογο ύψος. Το στήθος της είναι μικρό αλλά καλοσχηματισμένο. Το πρόσωπό της προς το όμορφο θα έλεγα, με χαρακτηριστικό το μεγάλο κούτελο (είχε τα μαλλιά τραβηγμένα πίσω και πιασμένα αλογοουρά). Μόνη παραφωνία επάνω της τα λίγο χοντρά δάκτυλα ποδιών. Μπήκε μέσα γελαστή και μετά από τρίλεπτη γνωριμία αρχίσαμε. Το στοματικό της αξιόλογο με πολύ περιποίηση της "ευρύτερης περιοχής" και οι στάσεις της βολικές για πλήρη διείσδυση. Το μόνο που με ενόχλησε ήταν οι ψεύτικες κραυγές τύπου ps (δεν το έχει). Της είπα ευθέως ότι αντί να "φτιαχτώ" θα με πιάσουν τα γέλια και αμέσως τις σταμάτησε και άρχισε να χαμογελά γλυκά. Όλη η συνεύρεση κυμάνθηκε σε επίπεδα gfe (το παρουσιαστικό της δεν με προδιέθετε άλλωστε για κάτι πιο σκληροπυρηνικό). Έμεινε για αρκετή ώρα μαζί μου παρόλο που το κουδούνι χτύπησε πολλές φορές. Συνοπτικά πέρασα αρκετά ευχάριστα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
33.764
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Jim25jim, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού