Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824443
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο απογευμα προς βράδυ με μπόλικο ελέυθερο χρόνο μπροστα μου βόλταρα στην Αθηνα, η ιδέα για ένα καλό γαμήσι ειναι πάντα μια πολύ καλή ιδέα οπότε τσούπ μεσα σε ενα 30λεπτακι ειμαι στο στουντιο στη φυλής, παρκάρισμα ακριβος απ εξω και είσοδος μέσα, ηξερα οτι θα ηταν η ντορετα αλλωστε γιαυτην ειχα πάει και πιο συγκεκριμένα για τον ωραίο κώλο της τον οποίο προς μεγάλη απογοήτευση μου έμαθα πως δεν τον προσφαίρει, οκ δεν χαλάστηκα και πολύ ,σχεδόν καθόλου και εδωσα ενα 70αρι στην τσατσά για μασάζ, μπάινω δωμάτιο σε λίγο σκάει και η κοπέλα απλώνει μια καθαρή πετσετούλα στον πάγκο πράγμα που εκτίμησα πολυ και άρχισε τα μασάζ της και τα κόλπα της τρίβοντας με ,με κρέμες, καλό το μασάζ μάγκες αλλα εγω δεν ειμαι τόσο της υπομονής ή μαλλον δεν είμαι καθόλου της υπομονής, τη χουφτώνω γερα λοιπόν παίρνει το μύνημα η γκόμενα μου βάζει καπότα και αρχίζει να με πιπώνει εκει στον πάγκο με το ενα της χέρι να μου τρίβει ταρχίδια, γουσταρα πολύ να τη χύσω έτσι όπως είμουν αλλα τελικά σηκώνομαι όρθιος και αρχίζω να τη πηδάω στα ορθια εχοντας την στημενη πάνω στον πάγκο, η συμμετοχή της άψογη γουσταρε με 1000 που γαμιότανε και με τράβαγε μέσα της όλο και πιο πολύ μεχρι που εχυσα, μετα αποχώρηση τηλεφωνάκι, καφεδακι με παρέα το οπποίο κατέληξε σε κρασοκατάνυξη σε ταβερνούλα, ολα πήγαν γαματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντορέτα
alexandros...
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού