Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφου την πηρε πρωτα φιλος και εμεινε ικανοποιημενος , και αφου δεν ειχα στον Μυλο μοιρα , ( δεν μ αρεσε τιποτα ) περασα
χαλαρο ? με ρωτησε τσατσα , ναι λεω και δινω 50ρικο αφησε ενα καρτελακι που ελεγε 50 και την εκανε ( μελιγα λογια παει το 10 ρικο , εγω απλο ηθελα.. τεςπα δε πειραζει)

Ηρθε μου εβαλε τα βυζια στην μουρη και και τα πηγε ως τον παργαλατσο τον οποιο
επαιξε μετα λιγακι μεχρι να σηκωθει , καποτα καλτσα , παρολο που της ειπα και ηξερε οτι με το στομα αρεσει παραπανω δεν το εκανε πιπα καλουτσικη αλλα @@ τιποτα αν και το ζητησα , πηρα απλα ενα σορρυ ...
με ρωτησε αν θελω να συνεχισει πιπα και της ειπα πως δεν εχει και πολυ νοημα
παρασαμε σε ορθια σταση αφου πρωτα μου ειπε να της λεω αν δε μου αρεσει κατι και ...
απο πισω εγω στα ορθια οπου ηταν καλα για αρχη , μετα ιεραποστολικο , ποδια στους ομους
μετα στο πλαι , οπου σε καποια φαση μπηκε μπροστα μου ( για να μη βλεπω καθρευτη ? ...το προσπερναω ...)
παμε στα 4 οπου εκανα και ενα αεροπλανικο ουτε ξερω πως , σηκωθηκα στις πατουσες και στις παλαμες ... σαν καμαρα ημουν χαχα..
μετα επεσε μπρουμητα και την κοπανησα λιγο απο πισω με κλειστα ποδια οπου στενεψε λιγο το πηγαδι , ξανα αλλαγη αυτη απο πανω , οπου κουραστηκε συντομα
και με ρωτησε τι αλλο θελω .. τιποτα δεν ηθελα ειχα βαρεθει λιγο εβγαλα την καποτα και περασαμε σε χειροτεχνεια μου ειπε να προσεχω μη λερωσω το σεντονι και αφου δεν τα ηθελε πανω της πηγαμε στον νυπτηρα ...

Καλουτσικη γκομενα , με οχι πολυ καλο βυζι , λιγη κοιλιτσα.. εμφανιακα ενα 7 ειναι μια χαρα
οσων αφορα το σερβις , ισως αξιζει ποιο πολυ ( ετσι πιστευω γενικως , προσωπικα θα εβαζα 7 ομως )
φιλικη προθυμη αλλα οχι καυλωτικη (για μενα , την συγκεκριμενη μερα)

Στα συν οι πολλες αλλαγες στασεων , ο χωρος , η τσατσα

Στα μειων το οχι πολυ καλο τελειωμα , η ψιλοδυσφορια στην χειροτεχνια που οσο και αν προσπαθησε δεν μπορεσε να μου την κρυψει
και η φευγαλα , με ενα γεια σου με το ενα ποδι εξω απ την πορτα και κατι βρακια και σουτιεν στο χερι ... (= φευγω τρεχοντας)
παροτι την ψιλοπατησα και εδωσα 50

Χαλαρο με ρωτησε η τσατσα , ναι λεω ( νομιζοντας απλο ο μαλακας )
βγαζει ενα καρτελακι που εγραφε 50 και το αφησε στο κρεβατι , ας ειναι σκευτικα
δεν ξερω κατα ποσο το ελαβε υποψιν αυτο , αλλά αν με τα 40 ειναι χειροτερη λιγοτερες στασεις κλτ τοτε δεν λεει.
( την αλλη φορα θα παρω μαρκαδορο μαζι μου και το 50 θα το κανω 500 Γλώσσα)

Αν ( με βοηθουσε ) και τελειωνα ως ανθρωπος θα ηταν καλη εμπειρια , αν δεν τελειωνα καθολου θα ηταν κακη
Η Εμπειρια ψιλομετρια εν τελη που ισως δικαιολογηται απο την συνεχομενη βαρδια της κοπελας απο το προηγουμενο βραδυ
Δεν θελω να εκληφθει ως < αρνητικη > αυτη η κριτικη , απλα περιγραφω τα οσα εζησα
επι της ουσιας , με η χωρις δικαιολογητικα , παει το 50ρικο ...Γλώσσα


( Η πολλες ορεξεις ειχε ο απο κατω αντιπαθητικος τυπος ή λιγες εγω , προτεινω μαι παρτουζα με την Ατζελα για να διαλευκανεθι το θεμα )Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού