Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236430
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Άννα-Μαρία Σέρβα
καλησπερα σε ολους του φιλους...ξημερωματα δευτερας στο κασσανδρας 4 πανω...ειδα απο το site οτι δουλευει η μαρια η σερβα και ειπα να παω να ριξω κανα πουτσο μιας και η γκομενα ειναι και γαμω τα μουνια και την ειχα ξανατιμησει και ηταν πολυ καλη...μπαινω στο σαλονι περιμενω και σκανε 2.και η μαρια η σερβα και η αννα η μελαχρινη αδυνατη με το μικρο στηθος.ρε παιδια ηρθαν πανω μου, ημουν και μονος εκεινη την ωρα, μου πιαναν το πουτσο μου τραβαγανε τα μαλλια...και λενε τη μαγικη λεξη παρτουζα...μιλαμε οτι εχυσα με την μια.δινω το αντιτιμο...μου ειχε φτασει μεχρι το λαιμο...ενταξει τωρα μεσα ηταν και γαμω αλλα τοσο καβλωμενος που ημουν και να μου καναν καμια μαλακια δεν το προσεξα...ξεκινησαμε με φιλακια παντου και απο της δυο χαιδεματα και φιλακια πεταχτα στο στομα...λοιπον το τσιμπουκι ηταν αλλο πραμα...δεν ξερω πως κρατηθηκα...στην αρχη τον ειχε παρει στο στομα η αννα και ταυτοχρονα η μαρια ρουφαγε μπαλες...μετα αντιστροφα...σε μια φαση σταματαει η αννα το ρουφηγμα συνεχιζει μονο η μαρια και η αννα γλυφει τις ρωγες μου...αυτο ηταν...το συγκεκριμενο ειναι το αγαπημενο μου και με καυλωνει απιστευτα...δεν ξερω πως κρατιομουν...μπαινουμε στο σεξ...λεω στην μουναρα την σερβα να ανεβει απο πανω μου...μιλαμε για πολυ τεχνη η γκομενα...εντωμεταξυ η αννα μου κραταγε σφυχτα τα αρχιδια και που και που τα χαιδευε...μετα ειπα να γαμησω και λιγο την αννα.την βαζω στα 4 και αρχιζω...εντωμεταξυ ζηταω απο την μαρια να μου γλυφει τις ρωγες για να χυσω...ρε παιδια και 2 λεπτα περιπου πριν το τελος μου βαζει ενα δαχτυλο στον κωλο μου η σερβα και τι το θελε?μεσα σε 1 λεπτο εχυσα...τι καυλα ειναι αυτο το διδυμο ρε πουστη...ουκρανια-σερβια...ποπο μετα απο αυτο που να ξαναγαμησεις κανονικη γκομενα...γαμησε τα...!!!η επισκεψη εγινε στις 19-09-2010 στις 05:30 τα ξημερωματα προς δευτερα...το 10 στο παρκινκ γιατι τετοια ωρα δεν υπηρχε ψυχη...το 3 στην τσατσα γιατι με υποδεχτηκαν οι κοπελες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού