Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155522
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο μια επισκεψη στην Ναταλι στο στουντιο κασσανδρας 3 πανω, ειπα να επισκεφθω και την Νικολ στο 6 μιας και ηθελα καιρο να την τιμησω. Παω λοιπον και η τσα2 ενημερωνοντας για τις τιμες εξαφανιζεται και μετα απο 5 λεπτα σκαει μυτη το μωρο. ΘΕΑ πραγματικα. Γλυκο προσωπακι, βυζαρες που απλα δεν υπαρχουν, μια κωλαρα κολαση και ενα πολυ καυλωτικο ταττου στην πλατη. Σηκωνομαι αμεσως να μπω και πληρωνω για απλο ωστε να δω αν αξιζει το ιδιο εν δραση! Μπαινω λοιπον στο δωματιο, κανω ντουσακι και αραζω μεχρι να ερθει κι εκεινη. Μετα απο 10 λεπτα μπαινει και αρχιζει κουβεντουλα να σπασει ο παγος!!! Γδυνεται και ξαπλωνει διπλα μου οπου αρχιζει φιλακια, γλυψιμο παντου και ενω της εγλυφα τις βυζαρες ανασαινε αργα στο αυτι μου κατι που με καυλωσε απιστευτα. Μετα απο λιγο μου λεει σηκω ορθιος και εννοειται πως υπακουσα αμεσως. Βαζει το σκουφο με το στομα και ξεκιναει μια πιπα αλλο πραγμα. Φτυσιματα, χτυπηματα στη γλωσσα, deep throught και χωρις πολυ χερι. Ονειρο!!! Μετα σηκωνεται κι αυτη και ξεκιναμε στα ορθια, μετα αυτη απο πανω ωστε να πιανω τις βυζαρες της και μετα στα 4 οπου μετα απο ενα δυνατο σφυροκοπημα με εντονα βογγητα και σφαλιαριδια στα κωλομερια της, κατεθεσα καταικανοποιημενος. Μου προσφερει μαντηλακι και με ενα πεταχτο φιλακι αφου ντυθηκε αποχωρησε. 100% μια απο τις καλυτερες εμπειριες μου μεχρι τωρα. Νικολ θα τα πουμε πολυ συντομα παλι.

ΥΓ.
Η βαθμολογια λογω συστηματος ειναι εντελως λαθος. Το μονο που πεφτει κατω απο το 10 ειναι η συμπεριφορα της τσα2 μιας και οπως προανεφερα ηταν ουσιαστικα ανυπαρκτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού