Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για Σαρα πηγαινα, Αντζελα μου βγηκε, διαθεση για βολτα δεν ειχα και μπηκα μεσα αν και την εχω δοκιμασει την Αντζελα στο παρελθον και δεν με ειχε εντυπωσιασει, τωρα με την νεα εμφανηση της το ψιλοσκεφτηκα και περασα, ξανθια πλεον τωρα με κοντυτερο μαλι, χτενισμενο ωραια, πηρε και καποια ελαφρα κιλακια που την ομορφυναν στο προσωπο πιο πολυ το οποιο παραμενει σκυλε.! το σωματακι της παραμενει καλο, ψιλοσπασμενο αλλα με το χαμηλο φωτισμο του δωματιου δεν διακρεινεις τις μεγαλες ατελειες, μικρο ψιλοασχημο βυζακι της το μονο μειον, αλλα με ρωγα που κρεμας ανετα τα κλειδια σου εκει.!!Μεγάλο χαμόγελο γενικα μια απλη κοπελα που ισως αν την δεις εξω ντυμενη να σου κινησει ελαφρα το ενδιαφερον...
Μπηκε μεσα και με ξαπλωσε αναλαμβανοντας αυτη ολα τα προκαταρτικα, θερμοτερη και ποιο ορεξατη την βρηκα, χαδακια αφηνε ελευθερα,σταση για πιπα μακρια να μην φτανω τιποτα, αλλα με ελαφρια ειδοδο μονο το κεφαλι εβαζε μεσα, και ελαφρια χρηση δοντιου που δεν ενοχλει, αλλα σε γενικες γραμμες πολυ καλη την ενιωθα.! μετρουσα της λαμπες απο το πολυφωτο για να ξεχαστω.!!! Ανεβασμα απο επανω χωρις να αρνηθει αν και απλο προγραμμα, αφου τον ετριψε καλα εξωτερικα πανω στο μουνι της τον κλικαρισε, σε καρεκλατο στυλ το οποιο το δουλευει τελεια με κυκλικες κινησεις της λεκανης της, τα χερια στο προσκεφαλο του κρεβατιου δεινοντας μου το ελευθερο να παιζω με τα βυζακια της, κατεβασμα τα ποδια της και ανελαβα και εγω λιγακι απο κατω αλλα ερχοταν το τελος και αλαγη απο κατω, εδω καταλαβα οτι ειχε βαλει κρεμα στην μουναρα της αφου εχασα την αισθηση που ειχα πριν, σηκωμα τα ποδια της κωολοντας τα στο στηθος της οπου το μουνι της στενεψε και αρχησα να αισθανομαι κατι της, αυτη σημετηχε με ελαφρα βογγυτα, με κλειστα ματια και γυρμενο το κεφαλι εκ του αριστερου, πεσανε οι υποτιτλοι.!! γονατιστος κοιταζοντας την παλυνδρομιση χαμηλα... σηκωθηκε, ντυθηκε και με αποχερετησε, κοιταζοντας την να φευγει παρατηρησα το πατουρι της.!!! κακως που δεν την γυρησα στα 4...ισως next time.! ...γιατι θελω να πιστευω οτι η Αντζελα ανεβασε επιπεδο και να μην φταιει το χαλαρο της ημερας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού