Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367828
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινός περίπατος στην Κασσάντρας και συγκεκριμένα στην Κασσάνδρας 3 κάτω, όπου δουλεύει η Σάντρα, μια όμορφη κοπέλα μελαχρινή με μακριά μαύρα μαλλιά, ψηλή με πιασίματα και κανονικό σώμα. Όταν χτύπησα το κουδούνι, μου άνοιξε η ίδια με χαμόγελο, μου είπε το πρόγραμμα (που το ήξερα άλλωστε) και γενικά ήταν πολύ ευγενική. Την τσατσα δεν την είδα καθόλου. Οι φωτογραφίες της στο σάϊτ δεν με είχαν ενθουσιάσει, αλλά όταν την είδα από κοντά μου άρεσε πολύ και έισήλθα στο δωμάτιο με το απλό εισητήριο. Δεν άργησε να έλθει (αφού δεν είχε κόσμο στο σαλόνι) και δεν άργησε να βγάλει και τα ρούχα της. Μου είπε ότι είναι Ιταλίδα και το πίστεψα. Της είπα να ξαπλώσει και άρχισα εγώ τα προκαταρκτικά Γλώσσα. Αυτή συνεχώς είχε τα πόδια ανοιχτά και χάϊδευε το νιμου της ανοίγοντας τα χείλη και έβγαζε μικρά επιφωνήματα. Δεν θα είχε πρόβλημα να το γλύψω, αλλά εγώ τα φοβάμαι αυτά. Μια καύλα την έχει η γυναίκα! Η πίπα της δεν ήταν βαθιά και χωρίς χέρια...ήταν όμως πολύ καλή και με έκφυλες ματιές. Αν δεν την σταματούσα θα τελείωνα. Κατέθεσα με θέα τα κωλομέρια της και τρίβωντας τα βυζιά της (φυσικά,μέγεθος άνω του μετρίου, αν και λίγο πεσμένα) Χαμόγελο. Κρέμα δεν χρησιμοποιεί με αποτέλεσμα να ερεθίζεσαι περισσότερο όταν είσαι μέσα της (καλό αυτό γιατί κάποιες άλλες το έχουν παρακάνει). Βέβαια, τελειώνεις πιο γρήγορα...δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα. Η συμπεριφορά της ήταν πολύ καλή και έδειχνε να της αρέσει η δουλειά της.
Το μόνο αρνητικό ήταν το μικρό δωμάτιο που δεν είχε νιπτήρα, αλλά μόνο μια ντουζίέρα χωρίς καθαρή πετσέτα. Ένας θεός ξέρει πώς πλύθηκα...Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού