Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124465
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επέστρεψε η Αλίσα από τα Χανιά όπου έκανε την πορνο-παραμεθόριό της.
Πρωινή βάρδια ψες στο Βριλησσού 57 και δεν γινόταν να μην πω ένα γεια. Στην εμφάνιση της βάζω πιο χαμηλή βαθμολογία , γιατί πήρε κάποια κιλάκια και πρέπει να το ελέγξει τώρα που είναι νωρίς. Για όσους δεν ξέρουν , είναι ξανθό ρωσιδάκι, ο ορισμός του πιπινιού , κοντούλα σχετικά, με γλυκό προσωπάκι , και βυζί δυάρι
Μαυρισμένη, εντυπωσιακή , με ωραίο χτένισμα. Αφού είπαμε τα γνωστά πού χάθηκες κλπ, ξεκίνησε με πολύ ωραία προκαταρκτικά. Βέβαια , ανέλαβα εγώ δράση μετά και την τίμησα δεόντως από πάνου μέχρι κάτου Γλώσσα . Μετά έκανε μια πίπα , πολύ καλή , όπου και πήγε να γίνει το πρόωρο τέλος. Σταμάτησα , και μετά από ένα άλλο γύρο περιποίησής μου, ξαναέκανε πίπα . Το προσωπάκι της , όταν μπουκώνεται με το όργανο, προσφέρει ένα πολύ απολαυστικό θέαμα. Στην πίπα τούτη τη φορά δεν κράτησα και ήρθε το πρόωρο τέλος in her mouth(εννοείται με προφυλακτικό). Εκείνο που μου άρεσε είναι ότι όσο έκανε πίπα πού και πού έριχνε ματιές στον καθρέφτη και κοίταζε τον εαυτό της , σαν να ποζάρει Μεγάλο χαμόγελο
Συμπερασματικά η Αλίσια είναι πολύ καλή και τιμάει τα λεφτά της. Δεν είναι σε καμιά περίπτωση PSE , αλλά βγάζει ικανοποιητικό GFE αν ξέρετε να της φερθείτε. Στο δωμάτιο έκατσε 12 λεπτά (με εμένα όμως να τελειώνω πρόωρα , πριν προλάβουμε καν να κάνουμε σεξ)
Στην τιμή φάουλ καθώς το πρόγραμμα με 69 έχει 70 ευρώ . Πιο πάνω στο 42 , το μειώσανε στα 60.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού