Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ματζαρου 14 η θεα σαρα λοιπον,η χρυση εφεδρεια στην μπουρδελοκατασταση της πολης.... ενταξει επειδη εγω περναω αραια και που και οποιος βλεπει εναν ανθρωπο απο καιρο σε καιρο αντιλαμβανεται καλυτερα τις διαφορες θα ελεγα οτι οπωσδηποτε δεν ειναι ακριβως η σαρα του 2007 με 2008 ετσι;ο χρονος περναει δυστυχως απο πανω απο ολους μας και αφηνει καποια σημαδια ....κατα τα αλλα ουτε καμια χοντρελω εγινε ουτε τιποτα...εξακολουθει να ειναι η πιο περιποιητικη γκομενα μεσα στο δωματιο απλα αρχιζει να τεινει προς το μιλφ....ωριμασε αρκετα ...οι βυζαρες βυζαρες και η κωλαρα κωλαρα.....εδω κατεθεσα πρωτα καθως ηταν το απωθημενο μου απο την προηγουμενη φορα που δεν την ειχα πετυχει πρωι....γλειφομουνι και πολυ καλο σεξσοου με χρηση του δονητη απο μενα να τον βαζω δυνατα μεσα στην μουναρα της και να την βλεπω να καυλωνει απιστευτα...πιπα πολυ καυλωτικη και γαμησι με δυνατο σφυροκοπημα και καλη συμμετοχη...τα προκαταρκτικα ηταν αρκετα καλα και με γλειψιματακια στο στηθος μου,χαδακια κλπ και παιχτηκαν και δυο πεταχτα φιλακια στο στομα αν και απεεφυγε ευγενικα τα γλωσσοφιλα....οι βυζαρες της δεν χορταινονται να τις γλειφεις....απλα ειπαμε προσωπικα μ αρεσουν οι γκομενες που εχουν και λιγο κρεας πανω τους....καποιοι μπορει να μην γουσταρουν το ξερω....οι τιμες φαρμακι....ας μην το σχολιασω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάρα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού