Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825119
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειδα οτι η Μαρινα ειναι κατα καποιο τροπο η "σταρ" του συγκεκριμενου μαγαζιου και ειπα να δοκιμασω να δω τι παιζει..! Στο στουντιο εχω ξαναπαει, αψογος ο χωρος, σαν αρχοντικο μοιαζει, ξεφευγει απτο συνηθισμενο. Η Μαρινα στις φωτογραφιες ψιλο αδικειται καθως φαινεται πιο "σκυλε" ενω δεν ειναι και τοσο. Η κοπελα εχει χιουμορ και την δουλεια της την κανει οπως πρεπει! Απλο προγραμμα, αν και κανει σχεδον τα παντα απο οσο θυμαμαι, τελος παντων. Πηγα στο δωματιο στο πανω μερος του στουντιο καθως ειχε κοσμο πριν απο εμενα. Περιμενα καμποσο αλλα δεν με πειραξει, ισα ισα απτο να τους ξεπεταει λεω καλα ειναι αν περιμενω και λιγο. Οταν ηρθε ηρθε καπως αναψοκοκινισμενη λες και την κυνηγουσανε! Της λεω χαλαρωσε και ξεκινησαμε λιγο κουβεντα μεχρι να ερθει στα ισια της. Λιγο χαδια απο εδω απο εκει, οχι πολλα βεβαια, και ημουν ετοιμος για την "σκουφοποιηση"! Μου το βαζει και αρχιζει μια ακρως καβλωτικη πιπα. Ωραια λεω, η γκομενα το εχει! Την αφησα να το απολαυσει, και δεν φανηκε να την πειραζει αφου εδειξε οτι το γουσταρε!! Μετα μου λεει πως θελεις, της λεω στα τεσσερα ( εχει και κωλαρα, πρεπει τουλαχιστον αφου δεν την παιρνω να την βλεπω ) και λεει με χαμογελο ολο τεσσερα τεσσερα! της λεω λογικο δεν ειναι? Ξεκινησε το γαμησι και εκει ειπα ενταξει τα εβγαλε τα λεφτα της. Αλλαξαμε ακομα μια σταση, πλαγια συγκεκριμενα, οπου και τελειωσα. Και στην πιπα και στο σεξ η γκομενα το ζει αυτο που κανει, και μπραβο της. Ειναι και χαρουμενη φυσιογνωμια οποτε ακομα ενας λογος που μου αρεσε που ξοδεψα εκει τα λεφτα. Ισως αλλη φορα να την παρω σε φουλ προγραμμα, πιστευω και εκει θα αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού