Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367827
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως αναφέρω και στο τίτλο η υπόθεση ξεκίνησε με μπύρες και καταλήξαμε σε στούντιο...

Η αλήθεια είναι ότι για 1η επίσκεψη σε στούντιο η Ναταλί είναι ότι πρέπει. Εμφανισιακά δεν είναι αυτό που λες ότι σκίζει αλλά είναι πολύ ωραία! (Βέβαια πάντα περι ορέξεως κωλοκυθόπιτα) Μπαίνουμε μέσα οι φίλοι και εγώ οι τσα ανοιχτόκαρδη (άλλωστε αυτή δεν είναι και η δουλειά της; )κάτι μου με "χαλάρωσε". Περιμένουμε την Ναταλί να τελειώσει έναν φίλο συναγωνιστή για να δουμε πως είναι... μόλις βγαίνει δε ξέρω γιατί το σκέφτομαι ελάχιστα δευτερόλεπτα και σηκώνομαι για να μπω μέσα. Περιμένω να'ρθει, με το που έρχεται μου πιάνει μία γρήγορη κουβεντούλα μέχρι να γθυθεί έρχεται απ΄πάνω μου και αρχίζει χάδια και φιλιά και ξεκινάει "δουλειά" δεν άφησε τίποτα παραπονεμένο ούτε μπάλες ούτε κεφάλι. Μπορώ να πω αρκετά καλή. Μετά φοράει το σκούφο και με καβαλάει. Ωραίο σώμα και πολύ ωραία κωλομέρια και φυσκότατα βυζιά για φίλιμα/ζουλιγμα/γλύψιμο συμμετοχή από μέρους της με ψεύτικα βογκητά αλλά στη φάση που ήμουν ήταν best of! Μετά αλλάζουμε εγώ από πάνω και εκεί δεν άργησα ιδιαίτερα... όχι τίποτα άλλο να μη περιμένουν και οι φίλοι μου απ'έξω Χαμόγελο Πριν φύγει γρήγορη κουβεντούλα και Ευχαριστώ από μέρους της. Αφού τη πήραμε και οι τρείς μας μπορώ να πω ότι μόνο θετικά σχόλια πήρε και απ'τους τρεις μας. Σίγουρα υπάρχουν καλύτερα... Τα οποία σιγά-σιγά θα δοκιμάσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού