Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 382134
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη 11 το βραδυ μπαινω στο στουντιακι της οδου θησεως 40. Ανεβαινω στον πρωτο οροφο και η τσατσα ευγενεστατη μου εξηγει τον ''τιμοκαταλογο'' και φωναζει τα δυο κοριτσια της βαρδιας για παρελαση. Διαλεγω την Μαρια λογω της τσαχπινιας που μου εβγαζε οταν την ειδα. Μετριο αναστημα με σφιχτο κορμι, βυζακι σχετικα μικρο αλλα σφιχτο κι αυτο και κωλαρα που τρελαινει!! Μπαινω στο δωματιο, γδυνομαι και ξαπλωνω και σε 5 λεπτακια σκαει μυτη το μωρο. Κουβεντουλα να σπασει ο παγος(!!!!) και ξεκιναει το πανηγυρι! Παθιασμενα φιλια με γλωσσα, γλυψιμο παντου και οι δυο μας, σφιχτες αγκαλιες, πραγματικα σαν να ημουν με την κοπελα μου. Καμια απολυτως διαφορα. μετα απο ενα 10λεπτο προκαταρτικων μου φοραει το σκουφακι και ξεκιναει το 69 οπου βρισκομαι απεναντι σε ενα στενο μουνακι!!! Δεν ηθελα να σταματησω και απ'οσο φαινοταν απο τις κινησεις της μεσης της και τους αναστεναγμους ουτε κι εκεινη, αλλα επειδη δεν θα αργουσε το τελος της λεω ελα απο πανω και εκεινη αμεσως ερχεται και παει να κατσει. Η πρωτη εντυπωση λοιπον ηταν σωστη:πολυ στενη αλλα αρκετα υγρη!!! Μετα απο λιγο γυρναμε στα τεσσερα και μετα ιεραποστολικο οπου η φατσουλα της ηταν αυτο που ηθελα να βλεπω και να φτιαχνομαι... Καθ'ολη τη διαρκεια με φιλαγε συνεχεια κατι που με ''τουρμπιζε''!!!! Το τελος ηρθε μετα απο 40 λεπτα χωρις ουτε να βιαζεται αλλα και χωρις να μας ενοχλησει κανεις αν και ακουσα το κουδουνι κατα τη διαρκεια!!!!! Καθησαμε 5 λεπτα να κανω ενα τσιγαρο και να πουμε 1-2 κουβεντες και μετα ντυθηκε και αποχωρησε. Μια φοβερη εμπειρια που σιγουρα θα επαναληφθει συντομα μιας και η Μαρια ειναι οτι πιο αξιολογο εχω συναντησει μεχρι τωρα σε στουντιο. Μαρακι μου να σαι παντα καλα και θα σε δω πολυ συντομα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού