Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 199236
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ο μεσος ορος για τη κριτικη αναβαινει απο την καθαριοτητα και το ευκολο παρκινγκ. Η τσατσα αδιαφορη σαν κοιμισμενη οταν τσεπωσε το 50αρικο ξυπνησε ομως. Οι κοπελες 2 η λαουρα και μια αλλα (μου διαφευγει το ονομα). Η λαουρα στα σκοταδια εχει κορμαρα και βυζαρες ειδικα στον σωληνα φαινετε σουπερ. Στο δωματιο ομως φαινετε η σκυλοφατσα της, τα κακως σχεδιασμενα σιλικονοβυζομπαλα(χαθηκε να τα φτιαξει ο pinifarina?)και εχει διαθεση μονο για τα βασικα. Μαλιστα μου εκανε εντυπωση οτι @@ δεν γλειφει ουτε καν τα ακουμπαει οταν πηγα να τον βαλω στα βυζια τον εβγαλε και μου ειπε: αχ αγκαπη μου γιατι δεν πηρες με τα 60?? (στα 60 ευρω περιλαμβανει ισπανικη, σε ελαχιστα στουντιο την χρεωνουν ακομα)(εκει φανηκε οτι τελικα οι του ανατολικου μπλοκ θα πραμεινουν αιωνιες ευρομαζοχτρες)διεκπαιραιωσα γρηγορα αυτο που επρεπε να κανω (αφου θες μωρη καργια να σε βλεπω σαν κομματι κρεας εμενα στα @@ μου) την εκοψα την εσφαξα την τυλιξα και την εκανα. Πρωτη επισκεψη στον δρομο της κασσανδρας και απο το υφος των εργαζομενων πορνων εκει μου εδωσαν την εντυπωση ολες οτι: μαλακα φερε το 50αρικο το κουβαδακι σου και σε αλλα παραλια. Επιλογος. Πρωτη και τελευταια επισκεψη στον δρομο αυτο. Καλα για το κρεας την Λαουρα ουτε που το ξανασυζηταω και βλεπω οτι κινειται και στο βουνο της βριλλησου. Παει θα χαλασει και αυτος ο δρομος......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέγας
Εγγραφή:
7 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
263
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού