Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177087
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συγκεκριμενη ηταν το απωθημενο μου τα τελευταια 3 σχεδον χρονια,καθως αν και γνωριζα οτι διατηρει τη φημη της νο1 εκδιδομενης και παρα τις εγκωμιαστικες κριτικες που κατα καιρους διαβαζα-κυριως παλιοτερα-δεν καταφερα ολο αυτο τον καιρο να την συναντησω. Ειτε γιατι κατα περιοδους ελειπε,ειτε γιατι αλλαζαν τα προγραμματα στα μαγαζια που δουλευε, ειτε γιατι ειχα καποια αλλη αμεση προτεραιοτητα κι ετσι το ανεβαλλα...

Ηρθε λοιπον η μεγαλη στιγμη,σημερα (σσ χθες) το πρωι.Αντι να βρεθω σε καποιο αμφιθεατρο του πανεπιστημιου οπου κανονικα εγραφα μαθημα,βρεθηκα στο αμφιθεατρο του πληρωμενου ερωτα με καθηγητρια τη Σονια. Παρκαρισμα:9 γιατι εκανα ενα κυκλο,αλλα τελικα παρκαρα σχεδον απεξω.Υποθετω πως αλλες ωρες αυτο θα ηταν δυσκολοτερο,αλλα εγω κρινω εκ του αποτελεσματος.Ο χωρος,ΟΚ-γνωριμος σε μενα απο εποχες Λιντας.Η τσατσα ευγενεστατη.Της ζητησα να χρησιμοποιησω και την τουαλετα, η οποια πραγματικα αστραφτε...

Περναω στο δωματιο.Χαμηλος φωτισμος,που δεν καταφερα να βρω απο πού ρυθμιζεται, εξ ου και δε μπορω να κρινω εμπεριστατωμενα και την καθαριοτητα (γτ και να ειχε λεκεδες το κρεββατι δεν θα τους εβλεπα). Στο δωματιο υπηρχε υπερλουξ ντουζιερα-υδρομασαζ, η οποια ομως εμελλε να μου δημιουργησει προβλημα αντι να με βοηθησει στο πλυσιμο μετα τη συνευρεση...Κι αυτο διοτι δεν ηθελα να κανω ντουζ(νομιζω δεν υπηρχε ουτως ή αλλως διαθεσιμη πετσετα για να σκουπιστεις) κι ηθελα απλα να πλυνω τα χερια μου. Εκει λοιπον διαδραματιστηκε η εξης κωμικοτραγικη σκηνη:Δε μπορουσα να βρω πώς διαολο το βαζεις να πεταει νερο μονο απο το «τηλεφωνο», και εβγαζε απο 500 σημεια με αποτελεσμα να γινω λιγο πουτανα.Τελικα μου ελειψε ο πατροπαραδοτος νιπτυρας. Επιστρεφω ομως στο σημειο οπου εχω μπει στο δωματιο και περιμενω: Μετα απο λιγη αναμονη- κανα τεταρτο(?) μπαινει μεσα η Σονια.

Εδω πρεπει να γινουν καποιες διευκρινισεις γιατι για καποιον που δεν εχει αποψη(οπως εγω μεχρι σημερα), ισως τα λεγομενα του σαιτ δινουν λαθος εντυπωσεις.Η Σονια ειναι μεν μια ιδιαιτερα προσεγμενη,στυλατη και καλλιγραμμη γυναικα,ομως μην κανετε το λαθος να την φανταστειτε σαν πιπινι.Τα εχει τα χρονακια της και μαλιστα με το παραπανω. Υπολογιζω οτι πρεπει να εχει καβαλησει τα 37-38.Ενα γεγονος που δεν εχει τονιστει αρκετα, και τουλαχιστον εγω προσωπικα την περιμενα πιο νεανικης εμφανισης.Η γυναικα εμπιπτει καθαρα στην κατηγορια των λεγομενων μιλφ.
Ειναι αρκετα ψηλη (πανω απο 1.70 σιγουρα), με ωραιο στην αισθηση σιλικονατο στηθος πολυ μαλακο ομως-σαν φυσικο- αλλα το οποιο δυστυχως εχει κατι ατελειες(τομες) κατω απο τη θηλη...Ωραιο πατο και ποδια,και συμπαθητικο προσωπο με πρασινωπα νομιζω ματια- με μια ανατολικη αγριαδα παντως. (οχι αυτο που λεμε γλυκουλα)

Στο σερβις της ηταν αψογη πραγματικα,ενω ειδικη εμφαση πρεπει να δοθει στη χρηση της γλωσσας οπου πραγματικα δεν εχει αναστολες.Ρουφαγε αρχιδια,με εγλυφε πατωκορφα (παρα το γεγονος οτι εχω και αρκετες τριχες στο σωμα μου), και γενικα τα εδινε ολα.Με τροπο επαγγελματικο βεβαια κι οχι με πολυ συναισθημα (φιλακια κλπ).Αυτο γενικα το εκτιμαω σαν σταση αλλα ομολογω πως δεν ειναι το στυλ μου
Ας πουμε η καλυτερη εμπειρια μου ηταν με τη Βικη,η οποια εδινε γλωσσοφιλα και γενικα τετοιου τυπου πραγματα,που αλλες κορυφαιες κοπελες του χωρου οπως ας πουμε Λιντα αποφευγουν (ουτε η Λιντα ειναι ακριβως στο στυλ μου)

Γενικα στα υπερ της Σονιας το γεγονος οτι αφηνε να πιπιλισεις οσο θες τα βυζια της,να βαλεις το δαχτυλο οσο βαθεια θες μεσα στο μουνι της (εγω σε καποια φαση εβαλα και δευτερο δαχτυλο,και δε διαμαρτυρηθηκε) και γενικα να κανεις ο,τι θες.Επισης,εκανε ισπανικο χωρις να εχω πληρωσει κατι προσθετο γι αυτο.Αλλα τη σταματησα γρηγορα γιατι αν συνεχιζε για ακομα λιγο θα εχυνα.Πραγμα που δεν μπορεσα να αποφυγω με το που μπηκα μεσα της (με ειχε κανει τουρμπο προηγουμενως,αλλα ειχα και πολυ καιρο να παω με γυναικα οποτε μπορει ουτως ή αλλως να συνεβαινε).Αλλο θετικο:Σου πιεζει τον κωλο καθως εισαι απο πανω της και τη γαμας, κι αυτο προσωπικα με φτιαχνει. Δυστυχως δεν προλαβα να δω πολλα στο σεξ-υποθετω οτι και σε αλλες στασεις θα ειναι εξισου καλη

Γενικες εντυπωσεις:Μια γυναικα πολυ εντυπωσιακη-ισως ωραια στα νιατα της- που ομως πλεον δεν προτεινεται για καποιον που ψαχνει την ομορφια.Σερβις πραγματικα φιλοτιμο και ακομπλεξαριστο,οχι ομως απιστευτα παθιασμενο/ ισως πρεπει να παιρνεις ο ιδιος πρωτοβουλιες για να κανεις την ατμοσφαιρα πιο ζεστη.Γενικα παντως μιλαμε για υψηλου επιπεδου ιεροδουλο,με εμφανη τη μεγαλη εμπειρια της.Προσωπικα δεν θα ξαναπαω αλλα τνην προτεινω για αυτους που γουσταρουν την τελειοτητα στο σερβις, κι οχι τον αυθορμητισμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού