Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νατασα ειναι ενας κοριτσαρος που απο οτι φαινεται γουσταρει τη δουλεια, η αν οχι αυτο, γουσταρει σιγουρα να γαμιεται! Ωραιο μαλλακι, ωραιο χαμογελο και μια προφορα στα ελληνικα πολυ καβλιαρικη ( προφανως εκανε λαθη φουλ αλλα δεν εχει σημασια αυτο..! ) που την γουσταρα. Απλο προγραμμα και μπαινω στο αχανες δωματιο διπλα απο την κουζινα( Η τελος παντων οτι ειναι εκει περα που ειναι η γκομενα ). Απορω γιατι τα κανανε τοσο μεγαλα, αλλα δεν ειναι καθολου ασχημα. Η τυπισσα ερχεται στο δωματιο, λεει την καλησπερα της, και πριν ξεκινησουμε την εβαλα στο πλαιο και την ψιλοφασωσα, λιγα φιλακια στο λαιμο, παιξιμο με τα βυζια και γλυψιμο, ο,τι με αφησε της το εκανα, επαιξα και λιγο με το μουνακι αλλα δαχτυλο δεν εβαλα καθως το εκοψε ευγενικα και το σεβαστηκα. Στην πιπα ηταν σωστοτατη, επαιξε και με αρχιδια και εριξε μερικα φτυσιματα μετα απο προτροπη δικη μου καθως μου αρεσει. Οπως ηταν την γυρισα να δω την θεσπεσια κωλαρα της, δεν την εφερα καν στο σημειο που ειναι τα μαξιλαρια, την εκανα να ξαπλωσει κατω και να τουρλωσει τον κωλο πανω και την γαμουσα για καμποση ωρα ετσι. Μετα στο πλαι καθως ψιλοκουραστηκα και στο τελος ιεραποστολικη φαση και σταση με γλυψιμο στις ρωγες της και χυσιμο δυνατο! Εκατσε μαζι μου κανα πενταλεπτο και τα ειπαμε καθως δεν ειχε και κοσμο και μετα εφυγε. Ευγενικη παρουσια και το ιδρωνει το 50αρι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού