Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 217957
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καρλα λοιπον ρωσιδα,25+ηλικιακα περιπου,ψηλη με ωραιο χυτο σωμα και μπουταρες,βυζαρες (μαλλον με μια δοση σιλικονης )αλλα χαλαρες στην υφη σχετικα,υπεροχες ρωγιτσες...
απο πορογραμματα κανει μονο κλασικο ,και με γλειφομουνι και μασαζ....ουτε αναλ ουτε γυμνο τσιμπουκι....

προκαταρκτικα καποια φιλια και χαδια εκανε...επαφη με το στομα της δεν αφησε καθολου ουτε για ενα πεταχτο εστω φιλακι...

γλειφομουνι με πολυ καλη εκ μερους της συμμετοχη ....με αφησε να φτυσω το μουνακι της και την κωλοτρυπιδα της,να την γλειψω με ολους τους τροπους,γλωσσα βαθια μεσα της ,δαχτυλα στην κλειτοριδα της αλλα οχι και μεσα στο μουνακι...

εδειξε παντως να το ευχαριστιεται και αυτο παντα σε ικανοποιει και σενα και δεν ηταν απαθης...

γαμησι με αλλαγη στασεων χωρις δυσανασχετηση αν και δεν της ζητησα εγω να ανεβει απο πανω και δεν ξερω αν το κανει.....

τελειωσα μεσα της και αποχαιρετηθηκαμε αφου πρωτα μου εκανε και λιγο μασαζακι....

στα συν η πολλη καλη εμφανιση και το γλυκο προσωπο με το κοντο καρε καστανο μαλλι της να το τονιζει ακομα πιο πολυ και η γενικα πολυ καλη πιπα της χωρις να δαγκωνει...και η χαλαροτητα απο θεμα χρονου

στα πλην το γεγονος οτι μυριζε λιγο τσιγαριλα και η λιγο κρυα συμπεριφορα αν και την δικαιολογω επειδη ηταν και η πρωτη φορα μαζι της....

μου ειπε οτι δουλευε προ διετιας σην βιλα εροτικα και απλα εκανε ενα μεγαλο διαλειμμα και ξεκινησε προ τετραημερου περιπου ξανα.....λογικα θα μεινει παλι καιρο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού