Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330202
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα ψηθεί για την τρελοΛίντα, αλλά εκοψα από τον δρόμο ότι ήταν πολλοί σε αναμουνή (sic) και δεν μπήκα καν στον κόπο να περάσω μέσα. Τεσπα, la vita e' bella.

Ακολουθησα το ενστηκτό μου.

Ανέβηκα στον πάππιο μου και με πήγε μόνος του στο στούντιο της Αριστοτέλους. Μαγικά τηλεκατευθηνόμενα σχεδόν.

Ο χώρος μου είναι οικίος και η τσατσά ευγενέστετη. Τελευταία φορά συνόδευσα τον συναγωνιστή pitsiriko πριν καμια 25.
Η κοπέλα της βάρδιας ήταν η Κάρμεν, όπου την είχα στα υπ'όψην, μια και ο πιτσιρικός την είχε τιμήσει την προηγούμενη και είπε καλες κριτικές.

Ο χώρος ειναι καλός και με αρχιτεκτονική αποψη. Δεν είναι δλδης το τυπικό διαμέρισμα ενος στουντιο, αλλά μια ολόκληρη μονοκατοικία με πράσινο κήπο στην είσοδο. Τέλος έχει χρώμα και είναι καθαρο. Ντουζιέρες να ειχε στα δωμάτια θα ήταν σαν πανσιον. Τα δωμάτια ειναι στον απάνω όροφο με εσωτερικη σκάλα (μεζονέτα δλης)

Στην Κάρμεν τώρα.Γλώσσα
Εχει πολύ όμορφο πρόσωπο και πράσινα μάτια.Κορμή μοντέλας μαυρισμένη και όχι πλαδαρη. Το στήθος όντος μικρο για το σώμα της αλλά ρώγα πιρόγα. Τα μαλλία της μακρυα - χρώμα Χμμμ; ξανδοκαστανο.

Ξεπέταξε πριν από μένα έναν στο απέναντι δωμάτιο, στο 5΄ και τρόμαξα.
Μπήκε ολόγυμνη και αποφασησμένη να με τελειώσει γρηγορα.

Ερίξε κάτι στα αγγλικά και της ειπα ότι δεν ομιλώ καλά την βάρβαρη γλωσσα.
Της ειπα τι αλλές γλώσσες κατέχει και μου ειπε ιταλικά.
Ανασηκοσα ειρωνικά το φρύδι μου, γιατί πολλές (κυριός ρουμάνες λένε ότι ξέρουν ιταλικά, αλλά μιλάνε χάλια)
Όμως όταν της μίλησα εγω ιταλικά αναφωτησε το προσωπό της.
Ενθουσιάστικε και αρχισαμε να μιλάμε για πολλά ξαπλωμένοι στο κρεβατι.
Αρχισα τα κοπλιμένα και αυτή τα φιλάκια και τα χαδάκια στο κορμί μου.
Σιγά - σιγά με όρεξη και μια όμορφη και χαλαρη διάθεση.
Με πήγε 20 χρόνια πίσω στο χρονοχώρο. Τόσα χρόνια ειναι που έκανα τελευταία φορά έρωτα με ιταλίδα. Χαδευόμαστε και μιλάγαμε για την Ρωμη.
Πήγα να της πιπιλίσω τις ρώγες, αλλά πολύ ευγενικα με απότρεψε και εγώ ευγενικός πάντα σταμάτησα.
Μου τρίβινταν καλά και με κοίταγε στα μάτια.
Μου περασε την καπότα αφου με ρώτησε πρώτα αν γουσταρω.
όμορφα τον πήγε τσιμπουκάκι με χεράκια. Εκεί την σταμάτησα και λέγοντας της διάφορα κοπλιμέντα την καθοδήγησα.
Αμέσως έκανε ότι της έλεγα. Ευχαριστήθικα καλή βαθυά πίπα χωρίς χεράκια - όχι δυνατη αλλά αποδεχθή.
Με καβάλησε αλλά ήταν τίγκα στο λιπαντικό, οπότε της ζήτησα να σκουπισθει και υπάκουσε. Την έβαλα στα τέσσερα και χάδιαβα και την κωλοτρυπίδα της απαλά (δουλεμένη αρκατα μου φάνηκε αλλά δεν ρωτησα για αναλ).
Την κτηπαγα καλά και άντεχε χωρίς μα και μου. όλο ερωτικά λόγια στα ιταλικά λέγαμε.
Είχαμε και οι δύο φτιαχθεί από την ιταλική.
Πέρασα στο ιεραποστολικό και μετά στις έβαλα τα πόδια στο πλάι.
Εκει κατάθεσα και το γέμισα το πλαστικό σακουλάκι.

Χωρίς ίχνος βιασήνης - με το χαμόγελο και την καλη κουβέντα στο στόμα αποχωρισθηκαμε αλληλοασπαζόμενοι.
Μιλησα και για την Βενετία.

Αρε πουτανα ζωή άδικα που μου θέρεσε μερικές φορές.

Επρεπε να περάσουν 20 έτη για να μιλήσω στο γαμήσι την ερωτική ιταλικη γλώσσα.

Για ανακεφαλαίωση τώρα και ξυπνώντας από το ονειρο, η Κάρμεν αξήζει τα λεφτά της.

LA VITA E' BELLA (και ας έχω κάνει μέση σαμπρελα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού