Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 303 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 291294
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για αρχή, να σημειώσω πως η ημερομηνία δεν είναι η αληθινή.
Πήγα μέσα σε αυτή την βδομάδα.
Τα υπόλοιπα στοιχεία είναι αληθινά.
------------------------------------------------------------------

Αυτή ήταν η πρώτη μου φορά που πήγα σε στούντιο. Το είχα ψάξει παλαιότερα, αλλά δεν είχε τύχει.

Με το που μπήκα στο σπίτι ανοίγει ο τσάτσος, αρχίζει τα καμάρι μου κτλ, του λέω να δω την κοπελιά ;
Μου λέει δεν χρειάζεται (η αλήθεια είναι πως είχα δει φωτογραφίες από το site και μου άρεσε το κορμί), είναι τέλεια, θα σου αρέσει πολύ κτλ. Καλά λέω, πάω στο δωμάτιο, δίνω τα 50 ευρώ και ετοιμάζομαι.

Θα πρέπει να περίμενα κανά πεντάλεπτο με δεκάλεπτο το πολύ.

Έρχεται η Άννα-Μαρία, συστάσεις.

Της κάνω έχω λίγο άγχος, μ' λέει χαλάρωσε, λογικό και τέτοια...
Ξαπλώνω στο κρεββάτι ανάσκελα, και αρχίζει να με φιλάει στο σώμα, στις ρώγες, στήθος, κοιλιά, να παίζει με τις μπάλες, γλυφει, απίστευτη...Oκ, αυτό δεν το περίμενα! Σπέσιαλ περιποίηση, ένιωσα άρχοντας, της χάιδεβα το κωλαράκι, το στήθος. Σε λίγα δεύτερα ο πούτσος είχε ξυπνήσει, από εκεί που κοιμόταν καλού καιρού.

Έπειτα, βάζει με τέχνη το προφυλακτικό και αρχίζει ένα πολύ βαθύ τσιμπούκι. Για μια στιγμή παραξενεύτηκα, μου φάνηκε πως δεν έβαλε προφυλακτικό. Καταραμένη μυωπία. Παραίσθηση, με προφυλακτικό φυσικά -μην τρελαθούμε τελείως-
συνέχισε το τσιμπούκι μέχρι που αποφάσισα πως ήταν αρκετά. Έτσι την σηκώνω και αρχίζω να της γλύφω ρώγες και βυζάκια.

Έπειτα της ζητώ και ανεβαίνει πάνω μου. Αρχίζει ένα καλό καβάλημα. Στην συνέχεια στα τέσσερα με θέα τον καθρέφτη.
Μετά κανονικό, βολικό σώμα, την σηκώνω λίγο, την σπρώχνω μπροστά, ωραία πράγματα. Αλλά η εκσπερμάτωση αργούσε,
το κλασσικό θέμα. Δεν θα την γλυτώσουμε την χειρομάλαξη σκέφτομαι. Δεν βαριέσαι. Είχα μυρίσει, νιώσει, πιάσει και μισοδεί(next time με φακούς) αρκετά εξάλλου. Ιδρωμένοι. Το προτείνει και η ίδια, δέχομαι.

Να σημειώσω επίσης πως ανάμεσα στις διάφορες στάσεις η Άννα δρόσιζε τον πούτσο μου με απανωτά τσιμπούκια. Μεγάλη
τέχνη, χάρη και συμμετοχή. Βέβαια μιλάει η μικρή εμπειρία, αλλά έστω.

Ξαπλώνω, ή μάλλον στέκομαι με ανοιχτά τα πόδια, αυτή μπροστά μου να γλύφει τις μπάλες και γω να τον παίζω.
Στο κρεββάτι όλα αυτά. Τα δευτερόλεπτα κυλούσαν, της πήγα το χέρι πιο κάτω και το τέλος δεν άργησε να έρθει.

-Χαρτοπετσέτα θέλεις ;
-Ναι, θα ήθελα

Μ'έδωσε, σκουπίστηκα, με ρώτησε αν με κούρασε αρκετά ενώ προσπαθούσε το αντίθετο (χαλάρωσις),
το αρνήθηκα κατηγορηματικά, την ευχαρίστησα και έφυγε.

Καιρό είχα να χαλαρώσω τόσο πολύ, άνετα θα ξαναπήγαινα και ας μην με τρέλανε τόσο πολύ το πρόσωπο.
Δεν πειράζει. Μέτρησε το κορμί, ο άψογος επαγγελματισμός, η συμμετοχή και η έλλειψη βιασύνης.

Με αυτά και μ'αυτά, από την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο μέχρι να φύγω πέρασαν 26 λεπτά.

ΥΓ: ο τσάτσος ευγενικός, αλλά τα καλέ μου και τα γνωστά των κραγμένων δεν με ξετρέλαναν
ΥΓ2: όταν μπήκα εντόπισα προφυλακτικό πεταμένο δίπλα στον κάδο. Για αυτό και το θέμα της καθαριότητας.
ΥΓ3: σώμα κοπέλας αθλητικό, ύψος κοντά στο 1.70, βυζιά φυσιολογικό μέγεθος στητά, κώλος με ωραία καμπυλότητα,
γενικά ευλύγιστη και ιδανική για ακροβατικά γαμήσια.
ΥΓ4: από την στάση του τραμ στον Νέο Κόσμο εύκολα φτάνει κανείς παίρνοντας έναν δρόμο που τέμνει την Φραντζή.
Για πάρκινγκ κοιτάξτε στα γύρω στενά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού