Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263327
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η σημερινή βραδινή τσάρκα έφτανε στο τέλος της και στο ίδρυμα της Άγιου Μελέτιου συνάντησα την Νίκη.
Κλασσικό Milf, άφρατη, μαλλιά με ξανθές ανταύγειες, ιδιαίτερα ευδιάθετη στο σαλόνι. Ζεστός χαιρετισμός και είσοδος στο δωμάτιο.
Αρκετός χρόνος αναμονής μιάς και αλλοι συναγωνιστές προηγούντο.

Ξεκίνησε με το πατροπαράδοτο μασάζ στο οποίο είναι expert. Χαλαρωτικό στην αρχή στην συνέχεια αισθησιακό για την έναρξη της συνεδρίας μας.
Ρεσιτάλ προκαταρκτικών και από τις δυο πλευρές. Για αρκετή ώρα, εκατέρωθεν φιλιά, γλειψίματα , ρουφήγματα όλου του σωματος. Λαιμοι, αυτια, θηλες, μηροι. Παντου.
Πολύ πάθος και από τις δυο πλευρές σε μια άκρως gfe κατάσταση.
Στοματικό σε όλες της στάσεις. Εγώ από πάνω, η Νίκη από πάνω, πλάγια. Και πάλι προκαταρκτικά υψηλού επιπέδου. Εκ νέου στοματικό, με περιποίηση στα @@κια σε πιο λυσσαλέα μορφή.
Μια στάση ήταν αρκετή στο sex, μετά από τόση ένταση στο στοματικό και τα προκαταρκτικά. Στο ιεραποστολικό άρχισε και τελείωσε η όλη διαδικασία.

Λίγη κουβέντα μετά το τέλος, φιλάκι και αποχώρηση, μιας και άλλοι συναγωνιστές περίμεναν….

Εμφανησιακα η Νίκη δεν είναι σίγουρα ένα από τα πρώτα ονόματα των studio της Αθήνας. Όμως οι υπηρεσίες της είναι πραγματικά από τις καλύτερες που έχω συναντήσει. Είναι εξαιρετική στο μασάζ, πολύ υπομονετική και με συμμετοχή υψηλού επιπέδου στο δωμάτιο.
Εγώ τουλάχιστον περνάω θαυμάσια μαζί της. Οι λάτρεις των milf σίγουρα θα την εκτιμήσουν.
Μια όμορφη-νεαρή κοπέλα που θα μπορέσει να συνδυάσει την απόδοση της Νίκης στο δωμάτιο, θα αφήσει εποχή......

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νίκη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Νίκη
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού