Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τεταρτη βραδυ και μου σκαει (οπως καθε βραδυ) η φλασια για σεξοβόλτα.
Κοιταω στα μπαμ το σαιτ και μου χτυπαει στο ματι το μελαχροινο που εμφανιζοταν εδω.
Φευγω απ το σπιτι δεν μενω και κοντα του αλλα με το μηχανακι φτανω κατα τις 1 στο studio και παρκαρω αμεσως.
Περιμενα να δω απο κοντα την Μαρινα και για οπτικη επιβαιβεωση μεχρι που βγήκε απο τον προηγουμενο και εκανα το κοζι μου.
Ψηλή με μεγαλο στητο βυζι μακρια μαλλια ωραιο προσωπακι ,φορουσε ενα σετ σουτιεν κιλοτακι και κουναγε τον κωλο της περα δωθε όσο περπατουσε.
Πληρωνω και η γιαγια τσατσα με στελνει σε ενα δωματιο στον πάνω όροφο.
Οσο καλη εντυπωση μου εκανε η γκομενα οταν την ειδα live αλλα τοσο μου αρεσε και μέσα στο δωματιο , δε δειχνει να μασαει και βγαζει μια αποφασιστικοτητα και μια θέληση οταν αρχιζει και σου κανει σεξουαλικη επιθεση αλλο πραγμα.
Προσπαθω να βρω μια λέξη που να ταιριαζει στο τσιμπουκι της και κατραβροχθιστικο ειναι ίσως η μόνη λέξη που του ταιριαζει, σαν να εχεις βαλει το πουτσο σου σε μια σκουπα ηλεκτρικη να πουμε και στον ρουφαει μεχρι να στον μαραζωσει.
Στο πήδημα και εκει μια χαρα, δεν εκανα πολλα πραγματα μια σταση 'ηθελα πισωκολλητο και τελιωσα σχεδον στο αψε σβησε.
Χαιρεται, που λέει και ο Καισαρης στο goal

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
alexandros...
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού