Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351806
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρειαζόμουν κατι δραστικό και γνωριμο που δεν θα πετάξω τα λεφτα μου.Δεν ειναι και λίγο να προσγειωνεσαι Δευτεριατικα απο τις διακοπες και τα γκομενακια στη δουλεια και τη ρουτίνα. Θυμός Σκαστος πηγα στο 55 να βρω τη φίλη μου Αννα- Μαρια αφου ειχα παρει πρωτα τηλεφωνο μιασ και προγραμμα δεν έχει πια. Λύπη Στο σαλονι η Αννα-Μαρια μου ειπε τα προγραμματα και ειπε για πρωκτικό Money Mouth .Δινω αβλεπι τα 100.Ζητησα να κανω μπανιο πρώτα και μου δοθηκε καθαρή πετσετα.Η Αννα-Μαρια έχει κανει γαμω τους κωλους!Πιο τουρλωτος απο ποτε μου ετρεχαν τα σάλια να τον τεστάρω.Μετα απο τα δεδομένα προκαταρκτικά της με φιλια σ ε λαιμους,αυτια και την σουπερ πιπα της και το γλύψιμο στα αρχιδιατης ειπα να στηθει για να τεσταρουμε το back door της.Στηνεται στα τεσσερα και μου αποκαλύπτεται σε ολο το μεγαλειο ο κώλος της!Γιούρια λεω!Αντέχει στο δυνατο σφυροκόπημα τελικά και δεν της φαινόταν.Ποζες δεν αλλαξαμε πολλες γιατι ηταν αρκετη η μια Μεγάλο χαμόγελο Αυτο παραηταν δραστικο για μετα τις διακοπές Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού