Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824446
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκέφτηκα σήμερα κατά τις 12 το Τζενάκι εκτιμώντας ότι πρόκειται για ωραία γκόμενα και έχοντας διαβάσει γενικά καλά λόγια για αυτή . Πήρα το πρόγραμμα με την ποδολαγνεία. Η τσα2 τυπική μου έφερε νεράκι που ζήτησα, έκανα το ντουζάκι μου και μετά από κανά δεκάλεπτο έφτασε το κορίτσι. Ωραία γκόμενα με βυζάρεςςςςς, λεπτή, ωραία πόδια, ωραίο κώλο και συμπαθητικό πρόσωπο. Ως εκεί όμως παιδιά. Η κοπέλα ήταν ευγενικότατη αλλά δε μου έβγαζε καύλα. Προκαταρκτικά πολύ λίγα, λίγο χάιδεμα και γλύψιμο στο στήθος μου, με το που πήρε μπροστά ο Warren του έβαλε την καπότα και άρχισε μια μέτρια πίπα ενώ έντεχνα προσπαθούσε να μην της χουφτώνω τις βυζάρες. Αυτό που με χάλασε ήταν ότι ενώ είχα πάρει προγραμμα με ποδολαγνεία το εφάρμοσε μετά την πίπα και ενώ είχα την καπότα, κάτι που μου συμβαίνει πρώτη φορά. Έχει ωραία πατουσάκια και το κατέχει το σπορ αλλά ποδολαγνεία με καπότα...απαράδεκτο. Τεσπα στη συνέχεια στα τέσσερα (πολύ ωραίος κώλος) αλλά στηνόταν λίγο άβολα να μην την καρφώνω όπως ήθελα, από πάνω δεν κατέβαινε όλη, και επειδή είχα βαρεθεί την έστησα στα πλάγια την κάρφωσα δυνατά,όλος μέσα και τέτοια, έχυσα, με χαιρέτησε και έφυγε. Πολύ τυπικά πράγματα και δε θα την προτιμήσω άλλη φορά.
Άντε να γυρίσει η Νανά να φχαριστηθούμε γαμήσια
Καλά ξεφλοκιάσματα συνοδοιπόροι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού