Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γράφω για να διορθώσω την παραφωνια των κριτικων που διαβασα απο δω για την Νατασα και ετρεξα σα χαζος να τη δοκιμασω....

Κατ'αρχην προκειται για μια κοπελα σχεδον ανορεξικη Money Mouth (και το λεω εγω που δε συγχωρω τα παραπανισια κιλα με την καμμια...)
2ον, το προσωπο της τιποτα το ιδιαίτερο, με ενα στομα σα της Χρονοπουλου μετα το 16ο lifting.
Κοντουλα, με οχι πολυ καλο δερμα, κωλο ανυπαρκτο (χουφτωνα και ενιωθα κοκκαλα)Λύπη και το μονο θετικο ειναι τα ωραια βυζια που ομως ειναι λιγο παραφωνια πανω σε τοσο αδυνατο κορμι...

3ον, είχε μια άσχημη μυρωδιά σαν μουνοζουμιλα, Money Mouthακομα και στο κεφαλι της, και γυρνωντας σπιτι τριβωμουν 1 ωρα να τη βγαλω απο πανω μου..

Αφου ξεκινησαμε λιγο να την πασπατευω και πιανω τον πλακε κωλο λεω οπα, θα εχουμε θεμα σημερα...Χμμμ;
Ξαπλωνω στο κρεβατι, αρχιζει να τριβεται πανω μου ολοκληρη (να κολλησει παντου η βρώμαΘυμός) και τελικα μου περναει καποτα και αρχιζει πιπα. Φιλοτιμη ηταν, αρκετη ωρα, εκανε και deep throat. Αλλα επειδη αυτο που εβλεπα δε με τρελλαινε, εφτασα σε μια στυση της ταξης του 70%. Ξαπλωνει ανεσκελα, ανεβαινω εγω, μπαπα μπουπα ποση ωρα, αδυνατον να τελειωσω. Γυρναω στα 4, αλλα με τον κοκκαλιαρικο κωλο τι να σε καβλωσει σε αυτη τη σταση. παλευα να πασπατευω κανα βυζι μπας και... αλλα μου επεσε κι αλλο. Για να μη νιωσει ασχημα, της λεω εχω πιει λιγο, μαλλον γι αυτο (ειχα πιει ενα ολοκληρο PerrierΚουλ). μου λεει ελα παλι απο πανω (αυτη δεν ανεβαινε) παλευω ακομα λιγο, εσκουζε οσο μπορουσε αυτη μπας και καβλωσω να χυσω αλλα σκατα... Μου λεει πρεπει να τελειωνουμε κιολας. Χτυπιεμαι ακομα λιγο, βλεπω οτι ενδεχομενο να χυσω δεν υπαρχει και κανω εκει πως τελειωσα να φυγω να παει στο διαολο. Με το που τη βγαζω, μου λεει δε τελειωσες, λεω τελειωσα απλα δεν εχυσα πολυ. Λεει δε μπορω με τιποτα τους πιωμενους (με εκοψε, ειχα σουρωσει με τη σοδα). Της ειπα ενα γεια κι εξω απο δω... υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες νομιζω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού