Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 199155
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκίνησα σημερα γυρω στις 16.40 για Β.60 για τη Μαντόνα, η τσατσά μου είπε οταν εφτασα ότι δε θα ερθει γιατί κατι της ετυχε...Θυμός επρεπε ομως να γαμήσω...Money Mouthκαι σας ρωτάω συναγωνιστές όταν το κάτω κεφάλι διατάζει για γαμησι αλλα το ενστικτο λέει ΟΧΙ τί κάνεις...? Money Mouth

το ενστικτο μου λοιπον ελεγε να κανω υπομονη και να περιμενω την επομενη βαρδια της Μαντόνα...εστω και για την επομενη ημερα...εγω ομως κατηφορισα για Κασσανδρας μπας και πετυχω κανα καλο κομματι...Λύπη

πετυχαινω τη Λαουρα λοιπον και μπηκα στο δωματιο...

οταν ηρθε ξεκινησε με κατι ψευτοπροκαταρκτικά, μου αρεσε πολυ το μεγαλο φυσικό της στηθος...μου το εφερε μεστη μαπα αλλα μεχρι εκει...

επισης ή ειχε βαλει πολύ κρεμα λιποντικο κοκ ή εχει ξεχυλωσει...(μαλλον το 1ο) Χμμμ;

το τελειωμα δεν αργησε να ερθει γιατί είχα ψιλοξενερωσει με την τυπικότητά της...το τσιμπουκι καλουτσικο αλλα ψιλοαεράτο

συμπερασματικά δεν εκλαψα τα λεφτα μου αλλά δεν ''αξιζει'' η συγκεκριμενη για πανω από 30ευρώ (imho)

δεν θα την ξανατιμήσω...ειδικά όσο κυκλοφορούν κομματια όπως κάτια, νικόλ, μαντόνα, σόνια και δε συμμαζεύεται...

καλυτερα να εριχνα μια μαλακια και να περιμενα την επομενη ημέρα...

κατα ταλλα λόγω της ωρας το παρκινγκ ηταν ευκολη υποθεση, η τσατσα τυπική και ευγενική και το όλο στουντιο απλά γαμάει...απτα καλυτερα στην Αθηνα και θα επρεπε να φιλοξενει καυλες σα τη Νίνα τη Κάτια τη Μαντόνα κοκ και όχι ξεπετατζούδες σαν τη προαναφερθείσα (imho)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
stronzo
Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού