Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65241
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πολυ δαφημιση ρε παιδια για το ΤΙΠΟΤΑ.....Την εχw δει πολλεs φορεs αλλα κατι μου ελεγε μεσα μου οτι θα ειναι Μουφα...κατι η ξυνισμενη τηs φατσα λεs και τηs πηδηξαμε την κορη,και κατι οι πατσοκοιλιεs τηs και οι ραγαδεs τηs με κανανε και δεν εμπαινα.Μεχρι που ενα φιλαρακι μου την πηδηξε 3-4 φορεs και με εφαγε το κεφαλι οτι ειναι πολυ καλη σε αφηνει να τηs γλειψειs τα βυζια και δε λεει ποτε οχι..Μπηκε μεσα με μια βαρεμαρα,προσπαθουσε να βαλει την καποτα ενw ο πουτσοs μου ηταν σαν σταφιδα και χwριs καθολου προκαταρκτικα..Τηs λεw απο που εισαι;;μου λεει απο την Κινα λεw δεν πειραζει παλι σε γαμαw εγw χαχαχαχα.Τηs λεw ν γλειψw τα βυζια τηs καιγυριζει ιεραποστολικα χwριs να τηs το ζητησw και μου λεει τwρα αμα θεs γλειψτα.Η γκομενα ειναι σα΄ικο...δεν στεκει στα καλα τηs.Αφου εχυσα μεσα τηs τηs λεw οτι ητανε πολυ βιαστικη και oτι εναs φιλοs μου που την επισκεπτεται.. τακτικα τον αφηνει να την γλειψει τα βυζια τηs οση wρα θελει και μου λεει οτι ψεματα μου λεει.....Απαραδεκτη και τζαμπα τα 4Ο Ευρw...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού