Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236417
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από λίγα ποτά στο Γκάζι με φίλους, η βραδιά δεν θα μπορούσε να κλείσει χωρίς μια επίσκεψη στα στούντιο της περιοχής. Γενικά το Σαββατο αυτό οι βάρβιες των κοριτσιών της Κασσάνδρας δεν είχαν καμμιά σχέση με αυτά που διαβάζαμε στα σάϊτ τους...άλλη περίμενες και άλλη έβρισκες! Τελικά κατάληξα στο Κασσάνδρας 4 πάνω που δούλευε η Μαρία η Σέρβα. Η κοπέλα είναι λίγο μεγαλούτσικη, όχι πολύ όμορφη, αλλά έχει πολύ ωραίο σώμα (και μαυρισμένο - καλοκαιρινό) και έκφυλο πρόσωπο! Ιδιαίτερα με τράβηξε το τελευταίο...και μπήκα στο δωμάτιο με το απλό εισητήριο των 40 ευρώ (με την έκπτωση λόγω κρίσης). Μετά από δέκα λεπτά περίπου μπήκε το μωρό! Χωρίς να βγάλει τα ρούχα της πήγε να μου βάλει το σκουφάκι... Περίμενε μωρό μου να μου σηκωθεί πρώτα!!! Της βγάζω εγώ τα ρούχα και την γλύφω παντού...έτσι δεν άργησε να μου σηκωθεί γιατί έχει τέλειο κορμί και μεγάλα βιζιά σιλικόνης... Τώρα μωρό μου βάλε μου το σκουφί! Και άρχισε μια πίπα παιδιά...βαθιά με γλώσσα και στα @@...τέλεια! Την σταμάτησα γιατί θα τελείωνα έτσι και την γύρισα από πίσω που η κοπέλα έχει την καλύτερη θέα... Από τα καλύτερα πισωκολητά παιδιά...έχει τέλειο κώλο η κοπέλα! Ήθελα να αλλάξω στάση για να κρατήσω περισσότερο, αλλά ήταν τόσο όμορφο το πισωκολητό μαζί της που κατέθεσα εκεί...ο σκοπός είναι να τη βρίσκουμε εμείς (όπως επιθυμεί ο καθένας) και όχι να ικανοποιούμε αυτές, γιατί εμείς είμαστε οι πελάτες. Η κοπέλα πάντως είχε συνεχώς ενεργή συμμετοχή και δεν βιαζόταν καθόλου. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα για όσους δεν ψάχνουν για μικρούλες και λολίτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία Σέρβα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού