Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295164
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και έχω καιρό να γραψω αλλά και να συμμετάσχω το σπόρ, νομίζω ότι η αναμονή αξιζε!
Ειχα κάνει μία παλαιότερη επίσκεψη στην Πένυ και είπα να την ξαναεπισκεφτώ, αλλά η παρά της υποδοχής με ενημέρωσε ότι υπηρεσία είχα η Αμάντα.. Χμμμ;Ωπ λέω αν την κάνω αλλά κάτι με συγκράτησε! και καλά έπραξα..
Μεγάλο χαμόγελο Με το που μου συστήνεται στο δωμάτιο υποδοχής είχαμε θετικότατη αντίδραση.. Ε λέω θα περάσω και ότι γίνει!! και για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα τη συνέχεια !Ππολύ θετική στάση και συμμετοχή που δεν παρέχουν άλλες τέτοιες γυναίκες εύκολα,έστω και αν εμφανισιακά την ξεπερνάνε(λίγες βέβαια). Για μένα το βασικό είναι ότι σου δίνει η γκόμενα την εντύπωση ότι είσαι με γκόμενα .Η κοπέλα δεν βιάζεται,συμμετέχει(αν και πήρα απλό πρόγραμμα ) πολλές στάσεις,τέλεια πίπα με φτυσίματα deepthroat). Στο τέλος συζητησούλα,πολύ φιλική - θα μου τον ξανασήκωνε και είπα να την κάνω τελικά Χαμόγελο Φιλάκι πεταχτό στο στόμα και καληνύχτα - Σεξυ και το στραβό δοντάκι.. Πολύ καλή επιλογή, από τις τόπ του είδους.. (Τα 7άρια που βάζω είναι γιατί δεν μπορώ να βαθμολογήσω παραπάνω,θεωρήστε τα 10)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού