Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
στο ενα απο τα δυο σπιτακια δουλευε η ουγγαρεζα νικολ οπου και περασα....μακρυ ξανθο πια με λιγες σκουρες ανταυγειες(παλια το χε ολο καστανο),πιασμενο σε κοτσο....συμπαθητικη φατσουλα,23 χρονων δηλωνει,ωραιο σωματακι,αδυνατο και βυζακι πολυ καλο και πλουσιο αναλογικα με το αδυνατο σωματακι της...

καλα οι τιμες εχουν ξεφυγει τελειως.....150 ευρω για 69,μασαζ και γυμνο τσιμπουκι;τεσπα.....θα βγαλουν ολα τα σπασμενα της καινουριας κατασκευης και της ντουζιερας τηλεφωνικος θαλαμος με το φωτισμενο
ντουζιεροτηλεφωνο αυτοι


πιπα πολυ καλη ,βαθια και υγρη....περιποιηση και στις μπαλες...παιχνιδιαρικη διαθεση ,γελακια πριν στα προκαταρκτικα,ενα δυο φιλακια πεταχτα στα χειλη,γλειψιμο στα βυζια της και στην κοιλια της οσο θες...

γλειφομουνι στο καθαρο μουνακι της με δαχτυλο εξωτερικα μονο και παραδοξως πως με αφησε να το σπρωξω για λιγο και στην κωλοτρυπιδουλα της οταν καναμε 69 χωρις να με απωθησει βιαια....απλα γελασε και ειπε ενα οχι κωλο μωρο μου...πρωκτικο ετσι κι αλλιως δεν κανει ειχε ξεκαθαριστει απο πριν αυτο....

στο κυριως πιατο καναμε ολες τις στασεις...πρωτα ανεβηκε αυτη απο πανω αναποδα με πλατη προς τα μενα,ιεραποστολικο και τελος στα τεσσερα με δυνατο σφυροκοπημα....μασαζακι ατεχνο στο τελος σαν να σε γρατσουναει και χαλαρη κουβεντουλα....5 μηνες λεει στην ελλαδα και λαρισα αποκλειστικα...δουλευε πριν και στο αλλο σπιτι
με χαιρετησε και εφυγε αφηνοντας μου και πετσετα για ντουζακι ....

ο τιτλος μου τα λεει ολα....δεν ξερω ποιος κανει κουμαντο αλλα οι τιμες ειναι απαραδεκτες....τα ιδια στην αθηνα τα κανω με εκατο ευρω μαξιμουμ φουλ προγραμμα και με σεξσσοου ενδεχομενως....ελεος...ριξτε τις τιμες πριν αρχισω να σας μαυριζω .....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού