Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271295
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν μόνος στο σπίτι χάζευα τις photo της Βίκυς και μιας και την είχα τσεκάρει την προηγούμενη στην Κασσάνδρας είπα να κάνω ένα κουράγιο και να ανηφορίσω προς τον ιερό λόφο. Παρκάρω απ' έξω ανεβαίνω πάνω και είναι κάτι πιτσιρικάδες στην πόρτα μου λένε ότι έκλεισε και σκέφτομαι "φτου σου ρε πούστη το χάσαμε το μωρό" και την ώρα που πάω να την κάνω ανοίγει η πόρτα βγαίνει ο άγγελος Βίκυ και λέει "ο κύριος να περάσει τα πιτσιρίκια παρακαλώ όχι". Ήταν σαν να άνοιξε η πόρτα του παραδείσου διάπλατα μπροστά μου, καμπανάκια και τρομπέτες και τέτοια άρχισαν να χτυπούν μέσα στο κεφάλι μου. Μπαίνω μέσα στέκομαι δίπλα της και την κοιτάζω επίμονα όχι γιατί το ήθελα αλλά γιατί δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς, όλα εξαφανίστηκαν και το μόνο που υπήρχε ήταν αυτή. Μηχανικά προχωρώ προς μια ανοιχτή πόρτα λέω full όλα στην τσατσά (παρεμπιπτόντως ευγενέστατη κυρία) πληρώνω κάνω το ντουζάκι μου και αράζω στο κρεβάτι χωρίς να ξέρω ακόμα τι με περιμένει. Σε πέντε λεπτά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα αυτός ο άγγελος και εγώ ακόμα δεν το πιστεύω αυτό που διαδραματίζεται, και αρχίζουμε το γλέντι. Από εδώ και πέρα δεν έχω να σας πω κάτι που δεν ξέρετε, θα σας πω όμως αυτό που βίωσα εγώ. Ήταν σαν να ήμουν σε νιρβάνα και άκουγα τον έξω κόσμο απλά να υπάρχει το σώμα μου να αιωρείται αισθάνομαι την Βίκυ να με ρουφάει με λύσσα αλλά και με τόση τρυφερότητα που δεν το είχα ξαναζήσει. Μετά έχασα την μπάλα απίστευτο sex show, άρχισε το καβάλημα ......και μετά απλά τελείωσα τρέμοντας σαν να ήταν η πρώτη μου φορά.
Εν κατακλείδι, Κύριοι όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε, η γυναίκα είναι must!!! και δεν είναι θέμα ομορφιάς, που αναμφισβήτητα έχει, είναι το ότι είναι πραγματική ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βίκυ μωράκι μου σε ευχαριστώ για όλα, ξέρεις εσύ...
Hail to Queen Βίκυ...!!!


PS: Όσο για τις βαθμολογίες είναι όλες 11 αλλά δύστυχος δεν μπορούσα να βάλω παραπάνω.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
117
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού