Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατα αρχάς καλημέρα.Αυτή είναι η πρώτη μου κριτική στο site Χμμμ; και συνεπώς και για την Αμάντα,μια ομολογουμένως πολυ όμορφη κοπέλα(πράγμα που δεν φαίνεται στις φωτογραφίες και μάλιστα θα έλεγα πώς την αδικούν,απο κοντά είναι πολυ καλύτερη) ,ψηλή , αδύνατη (φορούσε ένα πολυ ωραίο και αποκαλυπτικό μπικίνι).Όταν βγήκε στο σαλόνι ήταν πολυ ευχάριστη, έκανε διάφορα κολπάκια και έδωσε και μερικά γλωσσόφιλα στο λαιμό.Ο συνδυασμός εμφάνισης και καλής αυτοπαρουσίασης της κοπέλας δεν μου άφησαν άλλη επιλογή απο το να την ακολουθήσω στο δωμάτιο περιμένοντας να κάνει τα ίδια και καλύτερα.Αυτό και έγινε...Δέν θα μπώ σε λεπτομέριες...αυτό που έχω να πώ είναι πώς η κοπέλα συνδυάζει και βουνό και θάλασσα.Είναι και όμορφη και πολυ καλή σ'αυτό που κάνει και θα προσέθετα και ξύπνια (κόβει το μάτι της).Ένα ψεγάδι που της προσάπτω είναι η λίγο υπερβολική ένταση (φωνές δλδ)κατα την διάρκεια της πράξεως (πράγμα το οποίο με ξενερώνει).
Η εμπειρία που αποκόμισα λοιπόν ήταν πολύ καλή διότι η συμπεριφορά της όμορφης αυτής κοπέλας ήταν η δέουσα,(σε αντίθεση με μερικές συναδέλφους της που με αυτά που λένε ή δεν λένε και αυτά που κάνουν ή δεν κάνουν κατα την ώρα της πετυχαίνουν αντίθετα αποτελέσματα απο τα επιθυμητά).
Αυτά τα ολίγα προς το παρόν.
Υ.Γ
ΑΜΑΝΤΑ THANKS ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
σακις
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού