Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη επισκεψη στον χωρο, σαν χωρος σου αφηνει τις καλυτερες εντυπωσεις και περημενεις και τις αναλογες παρουσιες, παρουσιες και στα τρια σπιτακια πολυ καλες αγγιζουν το αριστα.! Διαλεξα την Λειλα, ενα μελαχρινο κοριτσακι, με μοντελισιο σωματακι, πανεμορφο προσωπακι, (μοιαζει στο προσωπο λιγο με την Τινα που ηταν στην Βιλα, αλλα ειναι πολυ πισω στο σερβις) βυζακι φυσικο παρα πολυ ωραιο και στην αφη και στο σχημα, εδωσα ενα 50αρικο ταχα για ποιο πολυ χρονο...λαθος μεγαλο.! περασα στο δωματιο το οποιο ειναι πολυ ωραιο αλλα εχε μερικα μειον για δωματιο τετιου συγγροτηματος, οπως μικρο ντους, υγροσαπουνο και χαρτι, χειρος.! Αφου ξοδευτικανε που ξοδευτικανε, ας βαζανε κανα ηλεκτρικο.!! Η Λειλα δεν μου εδωσε καθολου χρονο να προετοιμαστω αφου σχεδον με το που μπηκα μεσα ακουσα τα τακουνια της να ερχονται σε εμενα. Μπουκαρε μεσα φοροντας ενα μαυρο κολητο δυχτιοτο φορεματακι και απλα το μαζεψε στην μεση της χωρις να το βγαλει, Ελληνικα απταιστα σε σημειο να θελεις να της βουλωσεις το στομα να μην μηλαει αλλο.!!! Απο την αρχη που μπηκε στο δωματιο εδειχνε μια βυασυνη να ξεμπερδεψει, περασμα της καποτας χωρις προκαταρτικα, ποιασηματα απο εμενα αφηνε αλλα επερνε τετοιες στασεις ωστε να σε εμποδισουν να χουφτωνεις, ξεκινημα πισωκολητα.! Στησιμο για τσοντα λεμε.!!! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα και τρεις μαλακιες επιτοπου.!! Το μουνακι της ειναι οντως πολυ ομορφο και καθαρο, για δαγκωμα.!! το χαιδεψα λιγακι πριν μπω χωρις να βαλω δαχτυλακι και χωρις να παραπονεθει αυτη, τον εβαλα μεσα αφου χρησημοποιησε κρεμα, οπου διαπιστωσα την στενοτητα του μουνιου της, αυτη συνεχως ξεστομιζε προστυχολογα που στην αρχη με αναψανε, κρατηθηκα προς στιγμη και το γυρησαμε απο κατω οπου εκει συνεχιστικε το εργο με τα προστυχολογα σε σημειο να κατανταει γελειο οταν ακους την λεξη το μουνι μου, και το μουνι μου, 15 φορες μεσα σε ενα λεπτο.!!! Ετσι κατεθεσα κιωλας και με το που καταλαβε οτι τελειωσα εκανε κινηση να τρανηχτει να τον βγαλει απο το μουνι της οσο ποιο γρηγορα γινετε.!
Ετοιμαστηκε με καληνυχτισε και εφυγε γρηγορα οσο γρηγορα ηρθε.!!
Το μικρο τα σπαει εμφανησιακα.!! Αν και δεν το ειπε φανηκε πολυ βιαστηκη...Ξεπετα Ο.Ε.!! Για μια φορα καλα ειναι, τετοια μουνια δεν βρησκεις ευκολα ουτε στην Θεσσαλονικη αυτην την στιγμη που μιλαμε, για παραπανω δεν νωμιζω, και δεν νωμιζω να την ξαναπροτιμησω και εγω, οσο μουναρα και να ειναι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.318
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού