Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455150
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα δει εδώ και καιρό σε φωτογραφίες, αλλά δεν είχα πάει ως τώρα, αφ' ενός γιατί είναι λίγο μακριά το στούντιο, για μ'ενα που δεν έχω μεταφορικό και αφ' ετέρου γιατί η Μόνικα μου φαινότανε "πολύ-καλή-για-να-είναι-αληθινή". Τελικά και μετά από αρκετές ενθαρρυντικές κριτικές που διάβασα, πήρα την απόφαση και πήγα εχτές το απόγευμα. Στο πάρκινγκ έβαλα 10 απλά και μόνο γιατί πήγα με ταξί. Ο χώρος σε πρώτη εντύπωση είναι πολύ ευχάριστος,. Ο προθάλαμος είναι σαν ιατρείου (όχι από θέμα ατμόσφαιρας, είναι μια χαρά...), αφού έχει μέχρι και περιοδικά, για όσο περιμένεις, αλλά και ψύκτη με νερό και πλαστικά ποτηράκια! Η τσατσα ευγενέστατη και μες στα χαμόγελα. Έτυχε να είμαι μόνος μου εκείνη την ώρα στον προθάλαμο και έτσι είχε την ευκαιρία να έρθει να κάτσει μαζί μου και να με ενημερώσει ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ για τα πάντα! Τιμές, προγράμματα, μέχρι και το πως λειτουργεί το στούντιο και τα κορίτσια του σε θέματα υγιεινής, ιατρικών εξετάσεων κ.λ.π. Η Μόνικα βγήκε από ένα δωμάτιο χαμογελαστή, έκανε μια βόλτα στον προθάλαμο και μετά από λίγο πέρασα μέσα, αφού έδωσα 60€ για το πρόγραμμα με μασάζ. Το δωμάτιο είναι μια χαρά, με τηλεόραση, ντουζιέρα-καμπίνα, νιπτήρα, σφραγισμένη πετσέτα και μηχάνημα χαρτιού για τα χέρια με φωτοκύταρο (που δεν χρειάζεται να το πιάσεις). Ωραία διακοσμημένο και με μεγάλο καθρέφτη στο πλάϊ του κρεβατιού. Σε λιγάκι ήρθε η Μόνικα, πάντα με το χαμόγελο! Η κοπέλα, για τα γούστα μου, είναι σχεδόν τέλεια! Το σώμα της είναι αψεγάδιαστο, με πολύ μεγάλο και σφριγηλό φυσικό στήθος (τουλάχιστον έτσι μοιάζει), φανταστικό κώλο και δέρμα. Είναι λίγο πιο αδύνατη από ότι στις φωτογραφίες. Το πρόσωπό της είναι πολύ γλυκό και ειδικά όταν χαμογελάει έχει ένα πολύ ωραίο, κοριτσίστικο νάζι! Αφού είπαμε μερικές κουβέντες (ονόματα, καταγωγές κ.λ.π.) μου ζήτησε να ξαπλώσω μπρούμυτα για το μασάζ. Φυσικά δεν περίμενα κανένα σιάτσου, αλλά όπως και να το κάνεις είναι ευχάριστο έστω και να σε χαϊδεύει μια τόσο όμορφη κοπέλα και να κουβεντιάζετε (μιλάει μια χαρά Ελληνικά, αλλά ακόμα καλύτερα Αγγλικά τα οποία και προτιμήσαμε). Μετά από λίγο με γύρισε ανάσκελα, μου έβαλε προφυλακτικό και άρχισε μια αξιοπρεπέστατη πίπα, με ωραία ρουφήγματα, αν και προσωπικά γουστάρω πολύ να μου γλείφουν @@, πράγμα που δεν έκανε αλλά δεν με πείραξε, αφού με καύλωσε μια χαρά κι έτσι! Αλλάξαμε τρεις στάσεις (αυτή από πάνω, ιεραποστολικό και στα τέσσερα) και ήτανε σε όλες σκέτη καύλα. Κράτησα τη φάση σε gfe, που γουστάρω, και συμμετείχε μια χαρά. Μου έδεινε το υπέροχο στήθος της στο στόμα και οι ρόγες της σκληραίνανε πολύ, με χαιδευε και με φίλαγε στο στήθος, με αγκάλιαζε και με άφηνε να την φιλάω στο λαιμό, ενώ στο τέλος στα τέσσερα κι αφού την άνοιγα και με τα χέρια μου, βογούσε ελαφρά αλλά πολύ αληθοφανώς. Την περισσότερη ώρα δε, χαμογελούσε πολύ καυλωτικά! Αφού τελειώσαμε, ξάπλωσε δίπλα μου και κουβεντιάσαμε για λίγο περί μελλοντικών ταξιδιωτικών σχεδίων. Παραδόξως για αυτή τη δουλειά που κάνει, δείχνει ρομαντικό κορίτσι. Αυτή η τελευταία φάση με το socializing και τις πιο προσωπικές συζητήσεις μου άρεσε πολύ και είχα να το κάνω από τότε που σταμάτησε να δουλεύει η προσωπική μου αδυναμία, η Μαρλέν (από Έρως studio, Δροσοπούλου). Σε γενικές γραμμές, αν και θεωρώ πως γενικά τα 50€ είναι κάπως πολλά τέτοια εποχή για όλα τα studio, έφυγα ευχαριστημένος και με την αίσθηση πως σεβάστηκαν τα λεφτά μου. Μπράβο και θα ξαναέρθω σίγουρα!
Υ.Γ. Η Μόνικα μου είπε τα καλύτερα λόγια για όλες τις κοπέλες του στούντιο (πολύ συναδελφικό!) ενώ μιλώντας για το ίντερνετ και τα "δικά μας" site, μου είπε πως μερικά άτομα είναι λίγο βλαμμένα (σε ελεύθερη μετάφραση) πράγμα που έχει μεγάλη βάση. Άρα να ξέρετε πως είναι ένα από τα κορίτσια που διαβάζουν τι γράφετε. Αυτό σημαίνει πως έχουμε την ευκαιρία με το σωστό τρόπο να βελτιώνουμε με τις παρατηρήσεις μας, τις κοπέλες και τα στούντιο, μην το ξεχνάτε όταν γράφετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού