Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
πηγα ναγνωρισω κι εγω την που ελεγε στο προγραμμα του κωνσταντινουπολεως 80 οτι θα ειναι αλλα μου ειπε η τσατσα πως ειναι αρωστη και δεν ηρθε μου εδειξε ενα 19 χρονο οπως ειπε ονοματι παολα καμια σχεση με την παολα απο βρ.55 εφηγα κατεβηκα κασσανδρας 4 πανω και κατω το6 δεν ανοιγε οποτε πηγα σ.π. 40 που ειχα διαβασει οτι θα ειναι η αμαντα αλλα κι εκει αλλη ητν εβιτα μου ειπε ητσατσαψιλη ομορφη μπορω να πω καλο σωμα δεν ηθελα να ψαξω αλλο κι εμεινα μου ειπε προγραμμα με 69 και ακαποτο πρωτη φορα που παω μεμια που δεν εχω ξαναπαει για ακαποτο καλως κακος πηρα αυτο ζητησα ντουζακι πριν και οπως ξερεται οσοι εχεται παει σε αυτο το στουντιο εξω απο τοδωματιο μου εφερε μπουρνουζι και ηπετσετα στο μπανιο τελος παντων πηγα στο δωματιο μετα απολιγο ηρθε και η εβιτα [γδυθηκε ]σουτιεν βρακι δηλαδη το στηθος σιλικονη λες και εχει κολισει στοστερνο και εξεχει το κανονικο αλλα γενικες γραμμες καλοτο κοριτσι ηθελε να μου βγαλει κατι απο λιντα οσοι την ξερεται λιγο πιο χλιαρο η μπορει να ημουν εγω καπως γιατι αν δεν βρω αυτη που θελω σπαζομαι τελος παντβν τοκοριτσι εκανε καλα τη δουλεια της ξεκινησε με χαδια τριψιματατου κορμιου της πανω μου ισπανικη γυρισε 69 ηθελε να φενεται οτι χαιρεται τις δικες μου περιποιησεις τοστωματικο της καλο με χτηπματα στο προσωπο στη γλωσσα βαθυ μετα γυρναει συνεχιζει στωματικο το ιδιο καλο και ανεβηκε απο πανω πολυ καλη μετα στα 4 οπου κουραζομαι ευκολα με βαζει κατω και συνεχιζει ακαθεκτη δεν μπορουσα να τελειωσω μου λεει εσυ ορθιος εκτος κρεβατιου και εκεινη στα 4 πανω εκει μου αρεσε παρα πολυ την εβλεπα στο προσωπο απο τον καθρεφτη και καπου εκει ηρθε το τελος εκατσε λιγο και μιλισαμεκαι μετα εφυγε γενικη εικονα φταιω εγω που ημουν καπωσ αλιως θα το ευχαριστιωμουνα περισοτερο η κοπελα το προσπαθισε πολυ ισως παω αλλη φορα και να το ευχαριστηθω καλυτεραισως μετα απο τις υπηρεσειες απο τις θεες παολα β.55 λιντα λ.κ. και τωρα οπως εμαθα εδω και αλινα κ.61 και βουρ. μου φενονται ολα καπως .παντως την ευχαριστω την εβιτα περασα καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Εβίτα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού