Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη πριν κανα δεκαημερο βαρια βαρια, και η ερωτηση ( βλεπε τιτλο ) μου ηρθε στο μυαλο αφου με το που ανοιγει η κοπελα την πορτα ξεκιναει να χορευει σε στιλ στριπτιζαδικου κουνωντας τα κωλομερια δεξια αριστερα κτλ, ειχε χωσει δυνατα την μουσικη και καθως δεν ειχε και πολυ κοσμο το μαγαζι μαλλον το διασκεδαζε Χαμόγελο

Η Τζεσικα εχει ματαρες, πολυ ωραια εκφραση στο προσωπο και η φωνη της μαζι με τα ημι-σπαστα ελληνικα της προσθετουν σε μια αρκετα καλη εικονα. Πηρα ελευθερο στοματικο ( δεν υπαρχει στην λιστα με τις υπηρεσιες για επιλογη πουθενα ) και το απολαυσα και με το παραπανω. Ολικη περιποιηση, χωρις ντροπες, βιασυνες και λοιπα ασχημα που συναντας καμια φορα. Στο κυριως "πιατο" η αποδοση της κοπελας εμεινε σταθερη ( λες και ειναι στοιχημα! ) με αρκετες εναλλαγες σε στασεις αλλα και δικες της πρωτοβουλιες που τις γουσταρα. Μερικα προστυχολογακια, παιξιμο με την κλειτοριδα της οταν ηταν σε ιεραποστολικη σταση και το πιο ωραιο κομματι απο ολα οταν την ειχα στα τεσσερα που την βλεπω να γλειφει τα δαχτυλα της και να τα βαζει απο κατω για να μου χαιδευει τα αρχιδια. Καπου εκει και μετα απο κανα 15λεπτο μεσα στο δωματιο τελειωσα με αρκετη παροτρυνση απο την τζεσικα που φανηκε σαν να το απολαμβανει και η ιδια. Να σημειωσω επισης πως οσο την ειχα στα τεσσερα εκανε κατι "ακροβατικα" με τον κωλο της σαν να χορευε ( οπως εκανε και οταν μπηκε μεσα ) κατι που μου θυμισε μια παλια μου γκομενα και μαλιστα της το ειπα μετα και γελουσε. Αξια για να μην τα πολυλογω, και πολυ σωστη στις υπηρεσιες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού