Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 567070
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας κλείσει πλέον έναν ολόκληρο μήνα (επιτέλους!) μετά την επέμβαση της περιτομής αποφάσισα να πραγματοποιήσω ένα "φιλικό" παιχνιδάκι (λέγε με αλλιώς και επίσκεψη σε studio) προτού αποφασίσω να συμμετάσχω σε υψηλότερου επιπέδου πρωταθλήματα (π.χ. Εύα, Τζέννη κτλ.) αφού πλέον είμουν σε θέση να κάνω κάτι τέτοιο...
Εφόσον είχα και κάτι δουλειές σχετικά κοντά στην περιοχή, επισκέφτηκα το εν λόγω "σπιτάκι" στο οποίο εργαζόταν η γνωστή στο ευρύ κοινό του site Marilyn εκ Γαλλίας ορμώμενη! Έχοντας διαβάσει σε γενικές γραμμές πολύ θετικά σχόλια για την απόδοσή της από άλλους συναγωνιστές, πέρασα στα ενδότερα και επέλεξα το πρόγραμμα με μασάζ. Κατ' αρχή οφείλω να ομολογήσω πως μιλάμε για μια πολύ όμορφη και φινετσάτη κοπέλα με πολύ καλές αναλογίες (το λέω εγώ που λάτρης των ανοικτόχρωμων γυναικών!) η οποία μιλάει άπταιστα ελληνικά καθώς βρίσκεται 4 χρόνια στα μέρη μας όπως μου είπε η ίδια. Αναφορικά με το μασάζ τώρα, κατά τη γνώμη μου η κοπέλα το κατέχει και σε πολύ μεγάλο βαθμό μάλιστα όπως επίσης και την τέχνη του έρωτα καθώς είναι και πολύ αισθησιακή κοπέλα! Δυστυχώς, όμως, η μακρά απουσία μου από την ενεργό δράση φάνηκε πολύ γρήγορα αφού η όλη συνουσία δεν κράτησε για πάνω από 5 λεπτά και αυτό με μεγάλη προσπάθεια από μέρους μου, γιατί αν άφηνα τη Marilyn να κάνει εξολοκλήρου το δικό της παιχνίδι θα έχανα την μπάλα εντελώς! Για αυτό και ο τίτλος είναι τέτοιος, τονίζοντας τις ικανότητες της όμορφης αυτής κοπέλας!
Θα βρίσκεται μάζι μας για όλο τον Αύγουστο, αφού μόλις γύρισε από τις διακοπές της για όσους ενδιαφέρονται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα (Μαρλέν, Μαριλύν)
filos78
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.626
Πόντοι:
5.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού